Wpis z mikrobloga

@njeee: Fanatycy kaleki mogą nie zauważyc, ale ja tam widze dwukrotnie zmienioną linie jazdy która jest zabroniona


@LonelyBoy: Czego ty jestes fanatykiem, bo na pewno nie wyscigow, skoro nie znasz zasad... xD Moze zmienic linie do obrony a potem wrocic na optymalna linie przed zakretem.
@njeee: Fanatycy kaleki mogą nie zauważyc, ale ja tam widze dwukrotnie zmienioną linie jazdy która jest zabroniona

@LonelyBoy
Mysle ze daleko mi do fanatyka ale nie widze zadnego zmieniania toru jazdy w strefie hamowania. Robert jedzie tam caly czas prosto ale od prawej do lewej strony. To jest dozwolone. Groszek nawet nie byl blisko zeby robic mu tam miejsce.
@r3pr3z3nt: Odsyłam do Grand Prix Włoch 2011 i walki Schumachera z Hamiltonem, przyjmujesz jedną linie wyścigową np zewnętrzna do obrony, to w niej zostajesz a nie zjeżdzasz powrotem na środek czy na wewnetrzną, Verstappen i Bottas w tamtym roku, kierowcy starają sie tego przestrzegać, ale nie wszyscy bo ileż razy słyszymy w przekazach radiowych o dwukrotniej zmianie linii jazdy podczas walki.
@njeee: przecież ten dzban spóźnił hamowanie, bo się zagrzał niczym pedofil w sklepie z zabawkami. Oby GS podziękował mu serdecznie za współpracę, bo gość robi krzywdę sobie i innym.