•  

@Mathas dziś został ode mnie nominację na najgłupszy wpis dzisiejszego dnia.

"Skoro Ci lekarze tacy dbający o społeczeństwo to może sami najpierw zaczną rewolucję od siebie? Co drugi tylko prywatnie i nabija kabzę na cierpieniu innych. Czasami się tak zastanawiam jak oni nie mają wyrzutów sumienia brać kasę od kogoś kto ledwo może chodzić itp "

Brawo. Rolniku, piekarzu, hodowco! Jak wam nie wstyd brać pieniądze za jedzenie i nabijać kabze na podstawowej potrzebie fizjologicznej jaką jest jedzenie.

#gownowpis
    #logikarozowychpaskow
    #logikaniebieskichpaskow
    #polska
    #przemyslenia
    #medycyna

•  

@gracilis Dziękuję za nominację i wyróżnienie :) Porównywanie zarobków rolnika do lekarza to jak porównywanie passata do ferrari. Nigdzie nie powiedziałem, że nie mogą godnie zarabiać, ale nic by im się nie stało gdyby choćby 1/3 ich wynagrodzenia z prywatnej kieszeni poszła do nfzu

•  

@gracilis oj różnie można jego słowa odebrać. ile razy jest tak, że Ci lekarz przepisuje lek, bo na tym zarabia? wizyty na które czekasz miesiącami i płacisz 100 zł trwają 5 minut a czujesz się jak intruz, bo mówisz z czym masz problem. w moim mieście jest ginekolog, który każdej kobiecie diagnozuje nadżerkę, przepisuje jej leki a nawet WYPALANIE, chociaż problemu nie ma. tu nie chodzi o zarabianie na czyjejś chorobie tylko o bycie kurwą. nie wiem o co mu dokładnie chodziło ale kurcze... dobrych lekarzy jest mało. ale zawód ciężki w chuj i jak dla mnie powinni zarabiać srogo, jeśli mają pojęcie co robią.

•  

@Mathas: To też świadczy o tym że nie masz pojęcia ile zarabiają rolnicy bo to generalnie są dość majętni ludzie a nie dziady jak pokazuje ich telewizja.

•  

@Mathas uwielbiam ludzi, którzy tak jak Ty są tacy szybcy by dysponować czyjaś kasą.

może sam oddasz 1/3 swoich zarobków? a najlepiej odstosunkuj się od czyichś pieniędzy

•  

@gracilis: Tu się zgodzę, nie ma już małych gospodarstw które ledwo ciągną. Mechanizacja poszła bardzo do przodu, fakt faktem też jest że rolnik musi być nie tylko rolnikiem ale i biznesmenem mechanikiem i prawnikiem trochę. Ale na pewno nie mają źle.

•  

@xenia: to wcale nie jest jakies czeste te lekarze dostaja hajs od tych mitycznych koncernow farmaceutycznych XD moze jakies stare dziady z układami. poza tym co ty wymyslasz, prywatna wizyta za ktora placisz i czekasz miesiacami? ja tam do wszystkich do ktorych chodzilam prywatnie musialam czekac maks tydzien i wizyta trwała tyle ile bylo zadeklarowane ze ma trwac. chyba ci sie mieszaja lekarze na nfz i prywatni. widac jaka masz wiedze ogromna w temacie XD

•  

@Dzioobak Jezu nie zesraj się. Ja do ginekologa czekałam teraz miesiąc. Jak chodzisz do jakichś przyglupow, których ludzie omijają szerokim łukiem to czekasz tydzień. XD
      Tak, jestem zwolenniczką teorii spiskowych, czaisz? Wszyscy spiskują za naszymi plecami. Jak masz wiedzę to wypierdalaj leczyć ludzi za darmo i nie męcz cipy :>

•  

@xenia: ja chodze do przygłupów? to ty płacisz za wizytę, czekasz niewiadomo ile i jesteś spławiana po 5 minutach. w tej sytuacji jedynym przygłupem jesteś ty XDD

•  

@Dzioobak napisałam, że mnie się to tyczy? XD ile razy dałaś się wyruchac na niepotrzebne skierowania i tabletki, inteligentko? XD żyjesz w jakim idealnym świecie i nie wiesz, że każdy cię rżnie jak może? ja pierdole xD

•  

@xenia: ani razu nie dostałam żadnych zbędnych leków i skierowań, przy czym mam z kim o tym porozmawiać bo mam lekarza w rodzinie. ty pewnie weryfikujesz swoje recepty i skierowania korzystając z internetu i swojej żelaznej logiki?

•  

@Dzioobak o kurwa lekarz w rodzinie xD kłaniam się w takim razie xD

•  

@xenia: cos ci chyba za mocno wypalili ta nadzerke bo cie w dupie piecze ewidentnie

•  

@Dzioobak masz może księdza? byłabym jeszcze bardziej pod wrażeniem

•  

@xenia: no dawaj ulzyj sobie tymi tekstami XD