Wpis z mikrobloga

#mieszkanie #rolety

Potrzebuje na mieszkanie rolety dzień-noc. Miastowa firma wyceniła mi 5 okien (w tym jedno balkonowe) za ponad 1000 zł. Wzór jakiś podstawowy biało-szary. Realna cena? Jest w ogóle sens rozglądać się po serwisach aukcyjnych w tym temacie czy sam chłam?
  • 8
@niemalipy881 jak są niewielkie? Od najniższej do średniej to już jest spora cena a od najwyższej klasy to ceny się robią kosmiczne xD ale to nie idzie w parze z jakością. Bywa i tak że te tanie dłużej wytrzymają od tych drogich
@niemalipy881: Moim zdaniem warto. Lokalna firma wyceniła mi całość na 1500 zł (wraz z montażem), natomiast po wymierzeniu wszystkich okien i zamówieniu na Allegro pod wymiar całość wyszła 500 zł (starałem się wybrać firmę która robi lepsze jakościowo rolety niż najtańszą). Montaż bardzo prosty.

Kupowałem u nich: https://allegro.pl/uzytkownik/problind24

Jakość wydaje się jak najbardziej w porządku, choć nie mam za bardzo porównania, a same rolety mam ok. 5 miesięcy :)
@karid: myślałem nad tymi allegrowymi, ale po wizycie i pomiarach dałem sobie spokój. Wole jednak idealnie pod mój wymiar, z moim materiałem. Miałeś w swoim zestawie te takie prowadnice po bokach i na górze czy na linkach zwykłych wisi?
@Baciar93: @GiMiDa 1300 zł wyszło jednak, bo trochę lepszy materiał wleciał. Dzięki za radę!