•  

Kurwa, sumie nie wiem, czy trochę taki #przegryw Generalnie organizacja mojej szkoły jest tak spierdolona, że dopiero poinformowali mnie na początku września, wraz ze wszystkimi osobami (czyli 3 razem ze mną ( ͡~ ͜ʖ ͡°)) które zdały wszystkie semestry i egzamin państwowy w czerwcu, że musimy odbyć praktyki za maj i kwiecień xD. Dla zainteresowanych jest to szkoła policealna i na swój wymarzony kierunek studiów nie dostałem się (Dość skomplikowana historia i biegiem czasu, wyszło mi na tym dobrze) Egzamin pisałem w czerwcu, zdałem i muszę wyłącznie odebrać, ale mi go nie dadzą dopóki nie wykonam praktyk ¯\_(ツ)_/¯ Od dwóch tygodni chodzę i desperacko szukam, gdzie mogę odbyć takie praktyki, pytam się znajomych, szukam ofert w necie i niestety dupa. Kurwa, tyle lat się uczyłem starałem się i dwa lata poszły w pizdu. Chyba uczyłem się bezrobocia, zamiast administracji.
    Druga sytuacja jest taka, że gadałem ze składem sekretariatu szkoły i wyjaśniłem im, że to leży w ich obowiązku zapewnienia uczniom praktyk zgodnie z rozporządzeniem ministra w sprawie praktycznej nauki zawodu. Jak mnie nerwy wezmą, a przeważnie mam stoicki spokój, to zgłoszę ich do kuratorium oświaty.

Spotkaliście się Drogie Mirki z podobną sytuacją?

#depresja #szkola #gorzkiezale #wkurw

źródło: flat,750x,075,f-pad,750x1000,f8f8f8.u10.jpg

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Advertisement