Gorące dyskusje ostatnie 12h

Kiedy Twoja mame, przestaje wysyłać Ci zdjęcia telefonu zrobione drugim telefonem i przesyła swój pierwszy zrzut ekranu xD Czuję się spełnioną kaczką.
    #takbylo #grazynacore #heheszki

odpowiedzi (22)

• odpowiedzi (9)

Matko bosko kochano. Wczoraj mnie rodzice tak wkurzyli, że żadna ilość kapucziny nie pomaga.
    Mój ojciec taki prawdziwy polski Janusz, wyjechał pracować do Niemiec. Przyjechał właśnie na święta i matka dzwoniła, że mam przyjechać bo paczki z rajchu przywiózł.
    Pojechałem wczoraj na kawę. Siedzimy i gadamy o pierdołach i co tam ciekawego w tych nimcach.
    No i zaczęła się historia właściwa - wymiana opon w aucie.
    Opowiada, że gdzieś tam kupił prawie nówki sztuki rocznik 2017 prawie za darmo. No i dochodzi do opowiadania, że jak wracał to skręcił pod las i wyjebał stare opony.
    No myślałem , że się przesłyszałem ale nie. Mój ojciec wyjebał pod lasem 4 stare opony.
    Moja żona zobaczyła moją minę i już mie ścisneła za kolano dając znać, żebym sobie darował ale to nie pomogło.
    Pytam się go czemu to wyjebał w lesie a nie zostawił tam, gdzie kupił opony używane.
    Odpowiedział mi rozbrajająco, bo za utylizację trzeba było zapłacić.
    Pytam się ile kosztowała taka utylizacja.
    A on oburzony odpowiada, że 2 EURO od opony chcieli. No zagotowałem się po prostu i pytam jak mu do jasnej cholery mogło być szkoda wydać 32zł. Pokazuje na stół i mówię, że na to gówno co przywiózł to mu szkoda nie było i że mógł zadzwonić to bym mu te 8 euro przelał skoro to taka duża kwota dla niego a nie do lasu wywozić jak polskie robactwo. Na tych co śmieci w piecach palą to buczy a sam takie akcje robi.
    No dalej to już było darcie ryja na siebie nawzajem. Za ojcem wstawiła się moja matka, że przeciez ktoś to pewnie posprząta.
    No wiadomo - leśne skrzaty posprzątają.
    Aż w końcu usłyszałem, że mam wypierdalać i nie pokazywać się na święta. Zebrałem się z żoną jebłem drzwiami i tyle.
    Już to trochę ze mnie dziś zeszło ale przed chwilą dzwoniła matka, że mam zadzwonić do ojca i go PRZEPROSIĆ to wtedy będę mógł na święta przyjechać xD
    Odpowiedziałem tylko, że i tak na święta w Bieszczady jadę. A jak im coś zostanie po świętach to do śmietnika a nie do lasu.

Ehh rodziny się nie wybiera, a szkoda ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zalesie #patologiazewsi #patologiazmiasta #janusze #polakicebulaki #gorzkiezale
    pokaż całość

odpowiedzi (54)