Wpis z mikrobloga

@KanPracy: Ja to nie wiem gdzie tu rozum i godność człowieka. Szukałam. Nie ma... Tylko jakieś łyżki czarne zaniedbane, brak keczupu i ten zapach gnijącego mięsa połączony z desperacką chęcią oddania stolca zalegającego w przeżartych opioidami jelitach. Chodźmy dalej na tą kawę tu znów ciągnie zepsutym mięsem. Skandal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nurtica: Ale czego Ty nie rozumiesz? To Ty masz jakiś problem dziewucho. Na tym "forum" udostępniasz jakieś narkomańskie wpisy/chwalisz się tym i jeszcze dodajesz zdjęcia narkotyków/leków XD czego oczekujesz? Że ludzie będą Ci klaskać i Cię chwalić? Czy może szukasz czyjejś troski i współczucia?
Weź się ogarnij i pakuj walize stąd. Usuń konto.
@Nurtica: O WIDAĆ, JAK ZAŻYŁA TABLETKI TO JUŻ DO PYSKOWANIA LECI, A JESZCZE CHWILE TEMU PŁAKAŁA NIBY, no widać, że kłamliwą osobą jesteś, i jak się nie pomylisz to nie powiesz prawdy, inni niech sobie srają do ryja, ale finalnie i tak liczy się indywidualizm. Poużalaj się nad sobą jeszcze, powiedz jak masz ciężko, i co przeżyłaś, bo to zajebiście istotne, zażywasz narkotyki, bo jesteś narkomanką i tylko z tego powodu.