Wpis z mikrobloga

Aż trudno mi uwierzyć, że kiedyś byłem fanem i bez ironii lubiłem oglądać jego materiały przed popadnięciem w schizofrenię, ale temu człowiekowi przesiadywanie w schowku na miotły zaszkodziło, bo Golonka odleciał totalnie. Cała inba z listami do wyborów i pozwami, własna sekta na grupce na fb po prostu sprawia, że nie mogę tego człowieka już traktować poważnie. Jeszcze na dodatek kiedyś kupiłem jego książkę (40 zł kosztowała chyba) i do dziś jest moją wstydliwą pozycją w prywatnej biblioteczce.
#maxkolonko #kolonko #4konserwy #korwin
Pobierz Jokerzee - Aż trudno mi uwierzyć, że kiedyś byłem fanem i bez ironii lubiłem oglądać ...
źródło: comment_kS0gLx5sTXVck7XwbecXDbjjCPGN2lkB.jpg
  • 6
@PolskiPan @gottsu Choroba nie wybiera i nawet jeśli dotyczy psychiki należy ją oddzielić od takich kwestii jak wiedza, czy osobowość. Choroby psychiczne to chemia którą można opanować. Nierównowaga między pobudzeniem, a hamowaniem specyficznych miejsc w mózgu. Nie ma czegoś takiego jak chory charakter. Owszem istnieją nerwice, czy zaburzenia osobowości związane z traumą, ale to też nie jest problem osobowości, a blokujących ją wspomnień. Kolonko ma gorsze dni, ale to raczej nie schizofrenia.