Wpis z mikrobloga

Niech mi ktos wytlumaczy, bo ja juz pogubilem sie w tym serialu.

Kiedys Rado mieszkal z Seba. Seba odszedl, Rado poznal Rafika i zamieszkali razem. W miedzy czasie pojawila sie w zyciu Rada panna Ilona, do ktorej Rado sie wyprowadzil i wiedli wspaniale zycie....niestety rozstali sie...i od tego momentu film mi sie urywa.....

Teraz kolejny serial.

Pan Apsik byly wspolpracownik kierownika zawarl przymierze z panem Mareckim, a pan Marecki z panem Rado. Teraz pan Marecki mowi ze pan Kierownik nie zrobil zle ze wyslal pieniadze na mundurek, tylko zle zrobil pan Rado, bo pieniadze trafily ma konto panny Ilony,a ona wraz z panem Rado w niewiedzy roztrwonili kasiore.
Pan Kierownik oglada lajwy Pana Mareckiego, bo pan Marecki broni teraz pana Kierownika. Panna Ilona robi lajwy z panem Rafikiem ktore sluzyc maja....wlasciwie to nie wiadomo czemu.
Za to pan Rado jest czestym gosciem kanalu pana Jarka.B gdzie spiskuja przeciwko panu Rafikowi. Mimo tych sympatii pomiedzy panami Rado, Mareckim, Apsikiem, Jaroslawe.B, kierownik wciaz ochoczo odwiedza swoich przyjaciol.

Ja juz na prawde nie kumam tej telenoweli, nawet Klan jest prostszy w zrozumieniu.

#jaktoogarnac #jto #kurzatkowski
  • 8