Wpis z mikrobloga

@mavon: Niby tak, ale może dlatego jest reeeeeeee, że nawet tanie chińczyki, bo nie oszukujmy się telefon za 2k to nie jest super kasa, a posiadają oledy xD. Tak samo z 4k@60, czy szerokokątny aparat 120 stopni, 4k już wcześniej obecne w iPhone, 120 stopni staje się standardem w tanich chińczykach xD. Brak czytnika linii papilarnych w ekranie i notch na pół belki także mnie nie przekonuje. I bym zapomniał, 18W
@tRNA: ale napisz jaki jest zarzut bo to że dali szeroki kąt to raczej nie? poza tym dobry szeroki kąt w tym momencie znajdziesz tylko u LG, samsunga i Huaweia i nie w tańszych modelach.

jaki sens jest trzymać faceid i dodawać jednocześnie skaner? skupili się na faceid to tego się trzymają.

5g to pieśń przyszłości, usb c fakt.
@mavon: Oczywiście, że dodanie aparatu szerokokątnego, to krok w dobrą stronę, ale całkowicie się nie zgadzam z tym, że w tańszych modelach nie uświadczysz dobrych szerokokątnych obiektywów.
Pierwszy z brzegu, Xiaomi Mi9 117 stopni, a dla przykładu S10 ma 123 stopnie, który też nie jest kosmicznie drogi.

@L3gion: Jak ja kocham te bitwy o numerki w benchmarkach xD Poczekaj na odpowiedź Qualcomm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tRNA: ale co mają tutaj stopnie? to tak jakby porównywać aparaty na podstawie ilości megapikseli. oneplus 7 pro posiada szeroki kąt ale jest do dupy bo na zdjęciach wychodzi sama glitchów, zniekształceń na krawędziach i szumów, ma też gigantyczne problemy z kolorami.
Poczekaj na odpowiedź Qualcomm ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@tRNA: Qualcomm to niech ruszy dupe bo przez nich rynek Wear OS to pośmiewisko ( ͡° ͜ʖ ͡°) A nawet jeśli "numerki" to dla ciebie xD - taki fajfon 7 potrafi mieć lepszą ogólną płynność i przyjemność korzystania niż najnowszy Android.
@mavon: miałem ajfona i mogę z czystym sumieniem hejtowac ten #!$%@? produkt, w sumie kupiłem go tylko po to żeby dać szansę Jobsowi, nigdy więcej nie popełnię tego błędu
Aktualnie chyba wolałbym Symbiana jakby coś stało się Androidowi i nie było opcji na telefon z nim