•  

  Tak sobie myślę, że ta cała akcja Greenpeace z węglowcem to typowe szukanie rozgłosu przez tych głodnych atencji lewicowych terrorystów.
  Bo co? Przypłynęli do Gdańska z myślą, że sobie tu przucumują, zejdą się ciekawscy mieszkańcy, media, pewnie ktoś od Dulskiej by ich powitał z chlebem i solą, GW, Krytyka Polityczna, telewizja, za dnia propaganda, w nocy ćpanie na pływającym squacie i by miło zleciało. Co się jednak stało?

  Czerwoni tzn. zieloni geniusze nie przewidzieli, że jak wyślą swoje oczekiwania co do miejsca postoju na tydzień przed przybyciem to ich urząd morski odprawi z kwitkiem, bo port w Gdańsku to nie przystań w Mikołajkach i nikt nie wpuści "cywilów" na nabrzeża na których odbywa się przeładunek i wejście tylko z przepustką, a tak to sobie oni tam umyślili.
  Stanęli więc na redzie, a nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności z przyjaznej ideologicznie Warszawy zaczęto mniej więcej w ich kierunku spławiać odchody mieszkańców stolicy. W mediach - i to lokalnych poza kilkoma artykułami o tym, że ich nie wpuścili, które przeszły bez echa i nikt się tym nie przejął, nie tylko w kraju, ale nawet w Trójmieście - zupełna cisza. Nikogo nie interesowali, nikt o nich nie mówił. Przepraszam w internecie się z nich ludzie śmiali, że tu Trzaskowski spływ gówna urządził, Wisła zatruta, bomba ekologiczna, ale że to nie PiS tam w stolicy rządzi to jakoś nie wypada krytykować.

  Więc sytuacja jeszcze gorsza, nie dosyć że nic w mediach nie piszą o ekologicznej ekspedycji żaglowca to jeszcze internauci się wyśmiewają, a my tu przypłynęliśmy żeby o nas mówili i coś trzeba było szybko zrobić.
  No więc co? Jednego wysłali motorówką do miasta żeby szpreja kupił, drugi wszedł na marine traffic zobaczyć co tu do Gdańska płynie, aby moźna było zablokować i zrobić wokół siebie szum. Pech akurat trafił na węglowca, ale jakby wpływał jakiś tankowiec, czy transport siarki to też by nie pogardzili. Szybki telefon do zaprzyjaźnionych mediów, żeby zdążyli wynająć motorówkę i sfilmować, sfotografować akcję, bo inaczej nie będzie fejmu. Potem co się działo każdy wie. No i w zasadzie im się udało, dziś są na ustach całej Polski, bo zdewastowali burtę statku, narobili trochę opóźnień i kosztów, mówi się o nich i jest fajnie. Za chwilę odpłyną, każdy o tym zapomni, wszystko wróci do normy i tyle. Koniec historii.

  #gdansk #greenpeace #bekazlewactwa

  •  

   Więc sytuacja jeszcze gorsza, nie dosyć że nic w mediach nie piszą o ekologicznej ekspedycji żaglowca to jeszcze internauci się wyśmiewają, a my tu przypłynęliśmy żeby o nas mówili i coś trzeba było szybko zrobić.

   @KilY: Nie rozumiesz, ten proces się nazywa powolne gotowanie żaby. xD

  •  

   @4x80 Czego nie rozumiem i co określasz tym procesem?

  •  

   Czego nie rozumiem i co określasz tym procesem?

   @KilY: Jak się wrzuci żabę do gorącej wody to natychmiast wyskoczy, a jak się powoli podgrzewa wodę to się do tego przyzwyczaj. Tak załatwiono temat w USA najpierw z usunięciem homoseksualizmu z wykazu chorób, a potem dali im wszystko co chcieli i teraz homologby rządzi w Ameryce. Podobnie jest w Europie jak lewica czy raczej komuniści marszem przez urzędy przejęli całą władzę w Unii.
   A w zaściankowej Polsce jeszcze te nowości nie dotarły i w podobny sposób jak z tą żabą malutkimi krokami ekoteroryści wymuszą czego chcą ich pracodawcy. Oni widzą jak lgbt w Polsce spieprzyło sprawę bo na chama i brutalnie wsadzają swoją ideologię, a to na Polaków nie działa wręcz przeciwnie.
   A grinszejt ma już wsparcie tvn, gajzety wyborczej itp więc będą powoli gotować tę żabę czyli polskie społeczeństwo bo jak to węgiel, co2, ptaszki umierają w locie?

   Ale ruskiego węgla nie będą blokować bo za to im płacą Niemcy i jak trujemy powietrze ruskim węglem jest okay. xD

  •  

   @KilY: kurwa, ale to jest złoto. Ta komedia sama się pisze. Najgorsze jest to, że z takimi debilami na opozycji, PiS najprawdopodobniej będzie miał większość.