Wpis z mikrobloga

Rynek samochodowy w naszym kraju to chlew obsrany gównem. Nie dość że w Polsce panuje kult wozów napędzanych gnojem, to #!$%@? 80% jest od NIEMCA bo wiadomo, w Niemczech przy kupnie samochodu dostajesz prywatnego mechanika, który jest do twojej dyspozycji 24h na dobę. Wrzucasz filtr POCHODZENIE: POLSKA to ilość ofert jest tak mała, że aż śmieszna. Co więcej połowa tych ofert to oferty gamoni, którzy mimo opisu ŚWIEŻO SPROWADZONY i tak #!$%@?ą to jako auto pochodzenia Polskiego. Tfu im na mordy, rynek wtórny aut w tym kraju to ściek i płakać się chce że muszę grzebać w tym gównie

#samochody #motoryzacja
  • 7
@Nikczemny_Pomidor: Tylko kupowanie samochodu kupionego w Polsce i cały czas tutaj eksploatowanego, trochę bardziej skomplikowanego technicznie niż syrena/fiat 125p. to jak rosyjska ruletka z 5 nabojami w bębnie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Niestety większość "naszych posiadaczy" pojazdów to bezmyślne małpy co w pół roku doprowadzi do ruiny nawet najbardziej pancerne konstrukcje.
@Nikczemny_Pomidor: Nie dam Ci dowodu na piśmie ani żadnym naukowych badań czy nie wiem co jeszcze mogłoby to udowodnić, piszę z własnego (i mojego mechanika) doświadczenia z ostatnich kilku lat i zakupu kilkunastu samochodów (w tym 2 dla mnie i jeden dla ww mechanika).

Chociażby z ostatniego miesiąca jak poszukiwałem dla siebie Octavii 2 z DSG, na pytanie kiedy był ostatnio wymieniony olej w skrzyni biegów wszyscy nagle wielkie oczy robią