Wpis z mikrobloga

@zwirz: Przecież to działa w drugą stronę. Nawet Gowin chlapnął, że chodzi o Ukrainców. Oni mogą do Niemiec dać dzidę 1 stycznia i zarabiać 8 euro za godzinę, a nie 20 zł. Komu jak komu, ale Niemcy pewnie chętnie przyjmą 0.5 mln rąk do pracy.
@zwirz: No Niemieckie PKB w dużej mierze wynikało z rządów Tuskiego syna który pozwalał okradać Polskę za 5 lat jeżeli nie pozwolimy się okradać to PKB będzie podobne już jak Kaczorek zatrzymał cysterny to mamy kryzys w Niemczech a w Polsce 500+ ;)
@zwirz: Dlaczego tak uważasz, zawsze jest ratunek, zacznij czytać książki ekonomiczne, odwiedzaj fora dyskutuj i w końcu się czegoś nauczysz. Ja proponuje zacząć więcej czytać a dopiero później pisać. Przez wiele lat posowieckie pachołki wychowali niektórych Polaków właśnie tak że lubią być opluwani i poniżani. Dlatego proponuje zacząć nie od ekonomii ale od historii. ;)
@zwirz: No i znowu chłopstwo wyłazi brak tym chłopom pańszczyźnianym argumentów to zaczynają coś o nogach heheheheheh. Bardzo lupie podyskutować z ludźmi bez wiedzy i wykształcenia, bawi mnie ich ignorancja i brak argumentów. Dodam że jak PIS wprowadzi taką płace minimalną to przestanie się opłacać być sługusem i trollem Grzegorza Kretyny :) hehehehehehe
No i znowu chłopstwo wyłazi brak tym chłopom pańszczyźnianym argumentów to zaczynają coś o nogach


@Xwoktur: Tia, to tobie tych argumentów chyba już w pierwszym komentarzu zabrakło "sowiecki pomiocie".

Dodam że jak PIS wprowadzi taką płace minimalną to przestanie się opłacać być sługusem i trollem Grzegorza Kretyny


A ty pójdziesz na bezrobocie, bo ktoś z takimi deficytami umysłowymi nigdy nie będzie w stanie na tę minimalną zapracować.
@zwirz: " Sowiecki Pomiocie" to ma być określenie kogoś kogo ojciec, dziadek, pradziadek przyjechali tu na sowieckich bagnetach i ich ta forma myślę nie obraża po prostu jest to stwierdzenie faktu historycznego. ;). Ja niestety nie pójdę na bezrobocie sam bym chciał odpocząć ale no cóż klient nasz Pan. Po czym Pan wnioskuje że posiadam deficyt umysłowy jeśli chodzi o zarobki to mogę uchylić rąbka tajemnicy jak zbierałem na mieszkanie to
" Sowiecki Pomiocie" to ma być określenie kogoś kogo ojciec, dziadek, pradziadek przyjechali tu na sowieckich bagnetach i ich ta forma myślę nie obraża po prostu jest to stwierdzenie faktu historycznego.


@Xwoktur: Ja tam nie wiem kim był twój ojciec czy dziadek ale skoro piszesz, że przyjechali tu na sowieckich bagnetach, to przyjmuję to do wiadomości.

potrafiłem odprowadzać podatek od zysku 25000 zł

Pitu, pitu. Ja odprowadzałem 2 razy tyle pracując
@zwirz: Znowu nie wszystko Pan zrozumiał a niektórych rzeczy prościej się nie da napisać ale spróbuje. Jeśli chodzi o określenie sowiecki pomiocie to proszę się tym nie martwić to nic strasznego. Gratuluje dużych zarobków i życzę większego zaangażowania w Pana firmę ze swojej strony wiem że naprawdę żeby dojść do dużych zysków nie źle trzeba pomyśleć, albo mieć dużo szczęścia co zapewne miało miejsce w Pana przypadku. ;)
Znowu nie wszystko Pan zrozumiał a niektórych rzeczy prościej się nie da napisać ale spróbuje. Jeśli chodzi o określenie sowiecki pomiocie to proszę się tym nie martwić to nic strasznego.


@Xwoktur: To dokładnie tak jak z tym leczeniem nóg. To też bynajmniej nie była żadna obraza tylko zwyczajny wyraz troski o zdrowie.