•  

Sędziowie nie będą mogli otwarcie nosić nie tylko krzyżyków, ale także innych symboli religijnych, jak żydowskich jarmułek czy muzułmańskich chust.
    To właśnie te ostatnie stały się w Niemczech w minionych latach przedmiotem publicznej debaty. Muzułmanki chciałaby nosić chusty i burki także podczas sprawowania urzędów publicznych, co zrodziło sprzeciw Niemców. Niestety, wydaje się, że w tym przypadku wylano dziecko z kąpielą. Wychodząc od ograniczenia możliwości zakrywania głów wyznawczyniom Allaha ograniczono również prawa chrześcijan.

Chwila, chwila że co?

Niestety, wydaje się, że w tym przypadku wylano dziecko z kąpielą. Wychodząc od ograniczenia możliwości zakrywania głów wyznawczyniom Allaha ograniczono również prawa chrześcijan.
    NIESTETY?
    Nie spodziewali się że to samo prawo które przyszykowali dla muzułmanów uderzy w katolików XD, a teraz ból pupy. Co za banda hipokrytów.
    #neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #niemcy #prawo #ciekawostki #tysiacurojenniezaleznychmediow

źródło: 1568186727745.png

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Czterech emerytów pojechało na wakacje do Gdyni. Spacerują po mieście, nagle patrzą: knajpa i napis: "Wszystkie drinki po 10 groszy". Zszokowani tą informacją, wchodzą do środka. Knajpka milutka, czyściutko, dużo miejsca, sporo ludzi. Od progu słyszą głos sympatycznego barmana:
    - Witam panowie! Proszę, tutaj jest miejsce. Cóż wam nalać?
    - Prosimy cztery kieliszki martini.
    - Już podaję... Proszę, 40 groszy.
    Panowie spojrzeli po sobie, zapłacili, wypili, zamówili kolejną kolejkę.
    Znowu zapłacili 40 groszy. Zamówili jeszcze po jednym martini i znów 40 groszy. W końcu jeden nie wytrzymał i pyta barmana:
    - Niech pan nam wytłumaczy, czemu tu jest tak tanio?
    - Wie pan... Sprawa wygląda tak. Przez lata byłem marynarzem, ale zawsze marzyłem aby mieć swoją knajpkę. Gdy wygrałem na loterii 25 milionów dolarów, wróciłem do Polski, kupiłem lokal i ponieważ lubię ludzi, postanowiłem sprzedawać tu tanie drinki. Mając tyle pieniędzy nie muszę zarabiać. Robię to co lubię, poznając przy okazji wiele ciekawych osób.
    Jeden z emerytów jest zachwycony:
    - Co za wspaniała historia! A proszę mi powiedzieć, czemu tamci trzej w kącie siedzą tu od 40 minut, ale nic nie zamawiają?
    - Aaa, ci. Przyjechali z Poznania i teraz czekają, bo od 18-ej wszystko będzie o 50 procent taniej.

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
    #heheszki #poznan
    pokaż całość

odpowiedzi (33)

Mam do rozdania 9 kodów do #pysznepl obniżających cenę zamówienia o 30 zł przy MWZ 50 zł. Możliwy odbiór w lokalu.
    Losowanie dzisiaj o 17:59. Klasycznie zielonki biorą udział a nie biorą osoby z #czarno
    Wołam ostatnich zwycięzców mojego rozdajo:
    @karo @wojcell @pan_damian @mad23 @POLSATAN @KlakaxD @mmdamian0

pokaż spoiler #pizzaportal #pysznepl #wroclaw #warszawa #przegryw #rozdajo
    pokaż całość

odpowiedzi (14)

#rozdajo
    W ramach upuszczenia niemal dwóch litrów krwi dla #krwiodawstwo, otrzymałam ten oto samochodowy kubek termiczny. Od siebie dodaję trochę słodkości, bez krzty arszeniku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Zasady znane, zielonki pomimo mej wielkiej do Was miłości #dupacicho. Losowanie jutro o 23:00.

Korzystając z okazji
    NIE BĄDŹ ŻYŁA, ODDAJ KREW!!!

odpowiedzi (58)

Advertisement