•  

  Ciekawy artykuł o pisowskim cynglu pracującym dla Karnowskich - Wojciechu Biedroniu:

  Z "Faktem" Wojciech Biedroń wiąże się w 2003 roku. Nie jest całkowicie zielony – wcześniej szlify zdobywał w "Super Expressie".

  Dobrze odnajduje się w tabloidzie. Nie ma oporów, by coś podkoloryzować, a nawet pójść krok dalej. Współpracownicy wspominają, że nie przepadał za tym, by coś, co zapowiadało się na atrakcyjny materiał, konfrontować z faktami. Weryfikacja mogłaby zabić hitowy tekst. Dlatego jego znakiem rozpoznawczym staje się powiedzonko "po ch*j dzwonić do tego urzędnika?!".

  w 2014 roku. Wojciech Biedroń zostaje zwolniony z "Faktu". Dlaczego dziennik nie chciał z nim dłużej współpracować? Informatorzy naTemat jako powód wskazują niewłaściwy sposób, w jaki Biedroń miał traktować pracowników. – Był skuteczny, ale to była skuteczność ponad wszystko. Ludzie byli dla niego tylko trampoliną do dalszej kariery – mówi jeden z nich.

  Źródła, z którymi rozmawiamy, różnie nazywają to, co działo się wówczas w dziale, którym kierował Wojciech Biedroń. – Był śliski. Gotowy na bardzo dużo, by odnieść sukces – słyszymy.

  A to tylko wstęp do opisu tego obślizgłego osobnika wysługującego się kaczystom

  https://www.wykop.pl/link/5125417/byl-w-centrum-afery-hejterskiej-kim-jest-wojciech-biedron-cyngiel-karnowskich/

  #polska #media #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bekazkatoli #neuropa

  Gorące dyskusje ostatnie 12h

  • avatar

   Miłego dnia wam życzę ^^

   ---------------------------------------------------------------------------------------------------
   Piszę poprawnie po polsku.
   Intel Pentium 4 1x2.6 GHz
   2x4GB RAM DDR2 800MHz dual channel
   Gigabyte GA-G31M-ES2L LGA775
   Chieftec CFT-560A-12S 560W
   BEKO CSA 24031 no-frost
   ASUS SDRW-08D2S-U
   2xSeagate Momentus Thin ST500LM021 (2.5", 500GB, SATA/600) RAID
   Gigabyte GeForce GT 430 1GB GV-N430-1GI PCI Express x16
   SilentiumPC Gladius M20 Pure Black (SPC125)
   pokaż całość

   odpowiedzi (27)

  • avatar

   Dostarczanie zamówienia do stolika w Mcdonlads to rzecz, ktora odróżnia ludzi od podludzi. Ci ludzie tam jebią jak woły a tu jeszcze królowi czy królewnie trzeba podac frytki i cole bo kurwa nie poczeka i nie postoi. Uwłaczające.
   #bekazpodludzi #mcdonalds #takaprawda

   odpowiedzi (101)

  • avatar

   Macie jakieś protipy na zaakceptowanie przeszłości seksualnej dziewczyny z którą jest się w związku? Powoli doprowadza mnie to do szaleństwa. Idę za rękę, oglądam serialiki i daje buziaki a w głowie mam wizje tego jak kocha się z poprzednimi partnerami. Czego byśmy nie robili to w głowie mam, że wcześniej robiła to z x innymi facetami. Spuszczam się do buzi a w głowię myśl, że inni faceci robili to kilkaset razy przede mną już od 10 lat. Biorę ją w miejscu publicznym albo ogólnie robimy coś nowego a w bani mam, że to jest nowe tylko dla mnie lub akurat dla naszej pary bo kilku innych facetów robiło z nią to samo a ona siada mężczyznom na twarzy już od 2010. Tylko nie piszcie mi nic o tym, że ja przecież wcześniej też uprawiałem seks bo to inna sytuacja. Jak spotykam się z kobietą to oczekuje, że będzie tylko dla mnie. Na dodatek zawsze odbierałem partnerki jako dobre i niewinne, nieskalane a niedawno uświadomiłem sobie że to tylko idealizowanie w mojej głowie bo one wszystkie robiły takie rzeczy że moja matka złapałaby się za głowę

   #zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #pytaniedoeksperta
   pokaż całość

   odpowiedzi (187)

  Advertisement