•  

Najlepsze w PO i u neuropków jest konsekwencja w przekazie, oczywiście pisze ironicznie. Raz Morawiecki i PiS jest banksterem zmuszającym ludzi do pracy za miskę ryżu. I za to należy się dymisja. A innym razem jest nieodpowiedzialnym rozdawaczem zbyt wysokich pensji "nierobom" i za to też należy się dymisja.
    #polityka #polska #neuropa #4konserwy

źródło: gw.png

•  

@Thorkill: niekonsekwencja to jest w PiSie, bo najpierw wyzywają Petru od bankstera, a nastepnie banksterem robią premiera

•  

bo najpierw wyzywają Petru od bankstera,

@Grandek: Nie pamiętam żeby ktoś oficjalnie z PiS jako partii i pod szyldem wyzywał Petru od banksterów czy to w wypowiedziach czy w materiałach propagandowych i plakatach. Ale oczywiście jak coś znajdziesz i pokażesz to ci przyznam racje.

•  

@Thorkill: Niekonsekwencja to chęć dyskusji i czarnolistowanie jak ci ktoś odpisze XDD

•  

@Miorz: Nikt kto mnie nie wyzywa i dyskutuje na temat wpisu nie zostaje przeze mnie czarnolistowany.

•  

Nie pamiętam żeby ktoś oficjalnie z PiS jako partii i pod szyldem wyzywał Petru od banksterów czy to w wypowiedziach czy w materiałach propagandowych i plakatach

@Thorkill: A teraz ktoś oficjalnie z PO jako partii i pod szyldem wyzywał Morawieckiego od banksterów czy to w wypowiedziach czy w materiałach propagandowych i plakatach?

Raz Morawiecki i PiS jest banksterem zmuszającym ludzi do pracy za miskę ryżu. I za to należy się dymisja. A innym >razem jest nieodpowiedzialnym rozdawaczem zbyt wysokich pensji "nierobom" i za to też należy się dymisja.
      Tu nie ma sprzeczności. Przy tej "podwyżce" zmieni się tylko cyferka na przelewie, bo przy spadku wartości pieniądza wciąż będą zapierdalać za miskę ryżu. XD

•  

A teraz ktoś oficjalnie z PO jako partii i pod szyldem wyzywał Morawieckiego od banksterów czy to w wypowiedziach czy w materiałach propagandowych i plakatach?

@zordziu: Masz wyżej przykłady z kampanii samorządowej 2018 r. plakaty PO i konwoje wstydu PO.Masz te zdjęcia wyżej. Ślepy jesteś?

bo przy spadku wartości pieniądza wciąż będą zapierdalać za miskę ryżu. XD

@zordziu: Ok a coś poza partyjnym przekazem o mega inflacji i straszeniem jesteś w stanie nam powiedzieć ciekawego w temacie wpisu?

•  

Masz wyżej przykłady z kampanii samorządowej 2018 r. plakaty PO i konwoje wstydu PO.Masz te zdjęcia wyżej. Ślepy jesteś?

@Thorkill: Nigdzie tam nie pada stwierdzenie "banskter", są za to cytaty z jego wypowiedzi. Zamiast szkoleń z udawanej pewności siebie powinieneś przejść takie z czytania.

Nic więcej nie muszę dodawać, bo w przeciwieństwie do ciebie nie zwykłem kłamać. xD

•  

tam nie pada stwierdzenie "banskter"

@zordziu: Stwierdzenie wprost nie pada ale spójrz na tą grafikę na drugim plakacie i jak tam przedstawiony jest Morawiecki.

bo w przeciwieństwie do ciebie nie zwykłem kłamać.

@zordziu: Już widzę zaczyna brakować argumentów. Zaraz zaczniesz wyzywać a potem twoi kumple będą płakać że czarnolistuje.

•  

@Thorkill: PiS też nigdzie nie stwierdza wprost. Gdzie masz problem?

•  

PiS też nigdzie nie stwierdza wprost. Gdzie masz problem?

@zordziu: Ja żadnego problemu nie mam. Za to ty chyba masz, bo jakieś fikołki próbujesz robić. Miał być przykład na przedstawianie Petru jako bankstera przez PiS, ale na razie się nie doczekałem.

•  

@Thorkill: Co ty mi tu, akrobato, wykręcasz kota ogonem. Nigdzie nie napisałem, że PiS wyzywał Swetru wprost od banksterów. To ty sam sobie stawiasz cały czas kontrargumenty do obalania. xD
      A problem masz ewidentny do tych plakatów, które postujesz a które poziomem wcale nie odbiegają od, na przykład, tych cystern wstydu, które ostatnimi czasy krążyły po kraju. Więc pytam nadal, gdzie masz ten problem? Gdzie jest różnica, która sprawia, że brudna propaganda robiona przez PiS jest w porządku a brudna propaganda robiona przez PO to jest laurka dla niekonsekwencji i coś obrzydliwego?

Już widzę zaczyna brakować argumentów. Zaraz zaczniesz wyzywać a potem twoi kumple będą płakać że czarnolistuje.

@Thorkill: tego nie zauważyłem.
      A jakie argumenty mam Ci dać na sugestie, że prezentuje przekaz partyjny? "Nie prawda"? Pokazać nieistniejące faktury za usługi? Nie każdy tutaj klepie komentarze ze pieniądze, Samuelu P. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@zordziu: Ok. Dzięki za dyskusje.

+: zordziu

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Zapewne każdy z Was dostał kiedyś telefon typu "Gratulacje Panie, został Pan wylosowany do odbioru gwarantowanej nagrody (tu wstaw dowolnie: tablet, talon na k.... i balon, opiekacz, obieraczka do porzeczek itp.). Zapraszamy do wzięcia udziału w ekskluzywnym podkreślam EKSKLUZYWNYM spotkaniu w hotelu połączonym z prezentacją garnków które leczą raka." Normalnie człowiek rzuca słuchawką, ale jak mam czas, robię troszkę inaczej - OOO JAK SUPER WIE PANI, NIGDY NIC NIE WYGRAŁEM!
    Babka się cieszy, bo trafiła frajera. Podaję jej "dane" - nazywam się Jacek Kórski. Słyszę powątpiewanie, ale za chwilę tłumaczę "wiem wiem, ale ja nie z tych Kurskich, poza tym moje nazwisko pisze się przez "ó"". Ta durna historyjka uwiarygadnia mnie jako kretyna, który przyleci po darmową nagrodę śliniąc się na samą myśl. Bardzo szybko Pani udaje się namówić mnie na wzięcie żony. Ja się cieszę, bo wiem, że dwa puste krzesła na prezentacji skur....synów naciągaczy będą moją zasługą. Ale na tym nie koniec.
    Na ogół dzień przed prezentacją EKSKLUZYWNEGO sprzętu w EKSKLUZYWNYM hotelu dostaję telefon "czy Pan Jacek?". Potwierdzam oczywiście i niezmiennie zapewniam o nieopisanej radości z jutrzejszej prezentacji. Pani dopytuje, czy nie chcę skorzystać z łaskawości producenta garów i wziąć kogoś jeszcze po GWARANTOWANY prezent? NO JASNE ŻE CHCĘ! Dopisuję teściów, rodziców i nieistniejącego brata z żoną ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po zapewnieniu Pani, że oczywiście, weźmiemy dowody osobiste, żeby Państwo mogli zweryfikować nasze dane, podkreślam nieopisaną wdzięczność rodu Kórskich na darmowe profity i prezentację magicznych garnków.
    I mam nadzieję, że zamiast dwóch, osiem krzeseł stoi pustych.
    Walcie się na cyce naciągacze.
    #niewiemjaktootagowac #oszukujo #bekazpodludzi
    pokaż całość

odpowiedzi (53)

• odpowiedzi (40)

• odpowiedzi (13)

Advertisement