Wpis z mikrobloga

Najlepsze w PO i u neuropków jest konsekwencja w przekazie, oczywiście pisze ironicznie. Raz Morawiecki i PiS jest banksterem zmuszającym ludzi do pracy za miskę ryżu. I za to należy się dymisja. A innym razem jest nieodpowiedzialnym rozdawaczem zbyt wysokich pensji "nierobom" i za to też należy się dymisja.
#polityka #polska #neuropa #4konserwy
Pobierz Thorkill - Najlepsze w PO i u neuropków jest konsekwencja w przekazie, oczywiście pis...
źródło: comment_mNcRWJP68azg3A8aZGyGwBxFIVE8V1OR.jpg
  • 13
bo najpierw wyzywają Petru od bankstera,


@Grandek: Nie pamiętam żeby ktoś oficjalnie z PiS jako partii i pod szyldem wyzywał Petru od banksterów czy to w wypowiedziach czy w materiałach propagandowych i plakatach. Ale oczywiście jak coś znajdziesz i pokażesz to ci przyznam racje.
Nie pamiętam żeby ktoś oficjalnie z PiS jako partii i pod szyldem wyzywał Petru od banksterów czy to w wypowiedziach czy w materiałach propagandowych i plakatach


@Thorkill: A teraz ktoś oficjalnie z PO jako partii i pod szyldem wyzywał Morawieckiego od banksterów czy to w wypowiedziach czy w materiałach propagandowych i plakatach?

Raz Morawiecki i PiS jest banksterem zmuszającym ludzi do pracy za miskę ryżu. I za to należy się dymisja.
A teraz ktoś oficjalnie z PO jako partii i pod szyldem wyzywał Morawieckiego od banksterów czy to w wypowiedziach czy w materiałach propagandowych i plakatach?


@zordziu: Masz wyżej przykłady z kampanii samorządowej 2018 r. plakaty PO i konwoje wstydu PO.Masz te zdjęcia wyżej. Ślepy jesteś?

bo przy spadku wartości pieniądza wciąż będą #!$%@?ć za miskę ryżu. XD


@zordziu: Ok a coś poza partyjnym przekazem o mega inflacji i straszeniem jesteś
Masz wyżej przykłady z kampanii samorządowej 2018 r. plakaty PO i konwoje wstydu PO.Masz te zdjęcia wyżej. Ślepy jesteś?


@Thorkill: Nigdzie tam nie pada stwierdzenie "banskter", są za to cytaty z jego wypowiedzi. Zamiast szkoleń z udawanej pewności siebie powinieneś przejść takie z czytania.

Nic więcej nie muszę dodawać, bo w przeciwieństwie do ciebie nie zwykłem kłamać. xD
tam nie pada stwierdzenie "banskter"


@zordziu: Stwierdzenie wprost nie pada ale spójrz na tą grafikę na drugim plakacie i jak tam przedstawiony jest Morawiecki.

bo w przeciwieństwie do ciebie nie zwykłem kłamać.


@zordziu: Już widzę zaczyna brakować argumentów. Zaraz zaczniesz wyzywać a potem twoi kumple będą płakać że czarnolistuje.
PiS też nigdzie nie stwierdza wprost. Gdzie masz problem?


@zordziu: Ja żadnego problemu nie mam. Za to ty chyba masz, bo jakieś fikołki próbujesz robić. Miał być przykład na przedstawianie Petru jako bankstera przez PiS, ale na razie się nie doczekałem.
@Thorkill: Co ty mi tu, akrobato, wykręcasz kota ogonem. Nigdzie nie napisałem, że PiS wyzywał Swetru wprost od banksterów. To ty sam sobie stawiasz cały czas kontrargumenty do obalania. xD
A problem masz ewidentny do tych plakatów, które postujesz a które poziomem wcale nie odbiegają od, na przykład, tych cystern wstydu, które ostatnimi czasy krążyły po kraju. Więc pytam nadal, gdzie masz ten problem? Gdzie jest różnica, która sprawia, że brudna