•  

Ogrywał ktoś Metal Gear Survive?
    Jak wrażenia? Warto kupić za te grosze z oferty Big in Japan?
    #ps4 #metalgearsolid

•  

@NieR Podobno kupa jakich mało, ale jak kosztuje mniej niż 10 zł to można chyba kupić

•  

@NieR: tez przykulo to moja uwage przez niska cene. ale opre sie bez problemu bo srednio kreci mnie multiplayerowe bronienie bazy. szczegolnie, ze caly ten projekt jest jak wielkie szyderstwo z pracy kojimy.

+: NieR
    •  

@NieR: grałem w to ostatnie 2-3 tygodnie i ogólnie byłem pozytywnie zaskoczony. Fabuła jest głupiutka, gra ma trochę problemów z mechaniką (np. fakt że musisz zbierać wszystkie materiały sztuka po sztuce, a perk który pozwala zbierać je błyskawicznie możesz dopiero odblokować gdzieś tam po zakończeniu singla).

Właściwie cały główny wątek to taki rozbudowany tutorial bo masę ciekawego arsenału odblokowujesz pod koniec singla. Na dodatek bez niego sobie w online'owym coopie za bardzo nie poradzisz. ALE dla mnie był ten singiel całkiem przyjemny, niestety sporo niewykorzystanego potencjału, ale nie słuchaj recenzji które twierdzą że gra jest na jedno kopyto - bo to ewidentnie oznacza że recenzent nie zadał sobie trudu by przebrnąć przez początek.

Online'owy coop znowu ma trochę problem z powtarzalnością - pewnie gdyby gra osiągnęła sukces doszłoby więcej mapek, może jakieś inne tryby.

Jeżeli nie jesteś uprzedzony że to musi być najgorsze gówno bo nie robił tej gry twój jedyny słuszny i ukochany japończyk - to za te 30-40 zł moim zdaniem warto spróbować. Gra został obrzucona gównem zupełnie niesłusznie, bo jako spinoff jest zupełnie w porządku.

•  

@Vigorowicz:

caly ten projekt jest jak wielkie szyderstwo z pracy kojimy

A gówno prawda proszę pana, gra to spinoff i w żaden sposób nie hańbi serii. Denerwuje mnie jak czytam takie wyjęte z tyłka farmazony. Gra miała całkiem fajny pomysł na siebie, a fabułę można olać bo nie jest tu istotna.

Fajnie wykorzystuje fox engine i niektóre elementy metal gearowego świata stąd jako spinoff bardzo pasuje. Nikt nie mówił że to będzie MGS 6 i jakieś arcydzieło. Kilka rzeczy robi wyjątkowo fajnie, kilka średnio, mało ale jednak do dupy, ogólnie bilans jest na plus i przede wszystkim nie jest to żaden skok na kasę.

•  

@MisPluszowyZWadaWymowy: W końcu jakaś konkretna odpowiedź!
      Wielkie dzięki, Mireczku! Biere w takim razie :D

•  

@NieR: mam nadzieję że przynajmniej trochę ci się spodoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja się na początku bardzo wciągnąłem

•  

@NieR: a i gra jest nawet aktywna online. Matchmaking jest trochę upierdliwy, ale praktycznie o każdej porze znajduje mi ludzi przynajmniej do codziennych misji. Większość z nich ma level 40+ czyli przynajmniej ukończyła singla.

•  

@MisPluszowyZWadaWymowy: może gierka sama w sobie nie jest najgorsza ale ja nie potrafię pominąć kontekstu w którym powstała. Niestety wygląda jak skok na kasę. Równie dobrze mogliby wydać specjalne pachinko z mgs w nazwie... a czekaj. Każdy ma swoją opinię, kolego.

•  

@MisPluszowyZWadaWymowy: Właśnie miałem pytać, czy jeszcze ktoś gra online, ale jeżeli tak to fajnie :D
      Platynowałeś może? Ciężko?

•  

@NieR: niestety platyna to okropny grind i nie polecam. Właściwie tylko wbicie max levelu dla wszystkich 4 klas jest problemem ale takim dużym, bo po prostu zajmuje cholernie długo. Ja już jestem bardzo blisko ale fun to to nie był.