•  

Wyborcza ujawnia kulisy współpracy Ministerstwa Sprawiedliwości oraz Małej Emi - mówi o cynkach dla portalu wpolityce, oraz dla dziennikarzy prawicowych - Wojciecha Biedronia czy Michała Rachonia.

#neuropa #bekazpisu #bekazprawakow #dobrazmiana #polityka #polska

źródło: 3958.jpg

•  

@JAn2: Najśmieszniejszy jest dla mnie w tym wszystkim fakt, że bardzo łatwo było uniknąć tej gównoburzy - wystarczyło zapewnić Emilii "ochronę" o którą prosiła (co, dla Zera, byłoby jak strzelenie palcami) i, jak znam życie, do żadnych "przecieków" by nie doszło, bo przecież nie gryzie się ręki która nas karmi.

Toć cała ta ekipa dobrze wiedziała kim Emilia jest, jakimi materiałami dysponuje, co wie - i co? ZERO zabezpieczenia, ZERO lojalności względem "żołnierzy Dobrej Zmiany", a jak się mleko rozlało to typowa dla PiSu prowizora na całości, najpierw jakieś dziwaczne teorie o "specjalnych antenach do wysyłania hejtu za pośrednictwem oprogramowania TOR" (lel), potem próba wciśnięcia ludziom do głów że awaria w Warszawie to drugi Czarnobyl i w zasadzie to Trzaskowski Polskę zniszczył.

Śmieszy mnie to jak cholera, naprawdę - ci ludzie mają się za nie-wiadomo-jakich cwaniaków, a przy tak banalnej "operacji" wypierdalają się w sposób niezwykle malownicze.

Toć to jest podstawa takiej "działalności" - o własnych "agentów" się dba, stoi się za nimi murem, niezależnie od sytuacji. Prosiła o pomoc prawną - trzeba było ją zapewnić. Chciała kasę - trzeba było wyprowadzić kilkadziesiąt kafli z jakiejś spółki skarbu państwa, przecież mają w tym doświadczenie.

Byle tylko "przetrzymać" Emilię po swojej stronie, choć do wyborów - a potem już chuj, niech się dzieje co chce.

Olali to, uwierzyli w swoją "niezatapialność" - i włala, mega-afera na własne życzenie, tuż przed wyborami.

Czasami to ja naprawdę współczuję Kaczyńskiemu - gdybym sam za podwładnych miał takich idiotów, to wolałbym se już w łeb palnąć.

+: ICame, JV44

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Advertisement