Wpis z mikrobloga

>bądź wykładowcą akademickim na UMK w Toruniu
>napisz w felietonie pt. "Wędrujący gwałciciele" do wSieci o LGBT, że:

Milcząco akceptujemy, że tyfus, dżuma, ospa to odmiana normalności

Dlatego gwałcą kolejne miasta: "Zobaczcie nasze wrzody, czyż nie są piękne".

obleśnych, grubych, wytatuowanych bab, które ostentacyjnie się całują jak ja na wyuzdanych filmach

uwierzyli, że gwałt to znakomita i uprawniona rozrywka

Już dawno zgwałcili Warszawę, Poznań, Wrocław i Gdańsk. Niedawno brutalnie zdeflorowali Białystok.

tęczowa zaraza, objazdowa tyrania chronionych przez policję gwałcicieli

pojawią się zapewne znów pod Jasną Górą. Nie mam wątpliwości. Przyjdą ponownie zgwałcić dziewicę.


>zostań zawieszony przez władze uczelni, wszczęto wobec ciebie postępowanie dyscyplinarne
>brak profitu

Znalezisko o tej sprawie: http://www.wykop.pl/link/5125065/profesor-kpil-z-uczestnikow-marszu-rownosci-uczelnia-go-zawiesila/

Pan Aleksander Nalaskowski się tłumaczy, że użył takiego języka, bo by inaczej nikt na niego nie zwrócił uwagi. W skrócie: szuka atencji?

Tak, musiałem właśnie tak napisać. Pani jest tego najlepszym dowodem, że musiałem. Ktoś na to zareagował. Ktoś ten mój bunt, wrzask, tupanie nogami w końcu usłyszał. Gdy byłem kulturalny, poprawny politycznie, używałem języka, jaki „przystoi profesorowi”, to nikt tego nie zauważył. W momencie , kiedy wrzasnąłem okazało się, że coś się obudziło. (źródło)


#lgbt #bekazprawakow #torun #umk #neuropa #4konserwy
Pobierz R187 - >bądź wykładowcą akademickim na UMK w Toruniu
>napisz w felietonie pt. "Wędru...
źródło: comment_VfwHmWhsyNZvqgx3au6P5pFfD7bfkPAB.jpg
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@R187: jaki brak profitu? Ma wakacje dluzsze a kaska dalej wpada. Postepowanie, tak jak w przypadku uniwersyteckich dochodzen, w najgoszym razie zakonczy sie pogozeniem paluszkiem. Nie takie sprawy na uczelniach przechodzily. Gosc jest na koncu kariery zawodowej, wiec mu wisi i powiewa, co tam bedzie mial w papierach.