•  

Konfederacja to jedyna utrzciwa opcja polityczna.
    #polityka #konfederacja #bekazprawakow #bekazkorwina #heheszki #jezykpolski

źródło: Przechwytywani33333e.PNG

•  

@kamil-ka: taa... PIT idzie głównie do samorządów, więc takie działanie bardzo umacnia rząd centalny, super partia kurwo

•  

@kamil-ka: by się czepiać jednego słowa w sharowanych postach randomów to naprawdę muszom wam nieźle płacić od posta xD

•  

@sorek: Poszukaj informacji o człowieku, a później pisz :) Albo nie! Wyręczę Cię z tego, bo jednak za bardzo jesteś zajęty spiskowymi teoriami nt. tego, czy otrzymuje za każdy post pieniądze.
      Ten pan to nie jest random, bo startował do europarlamentu właśnie z list Konfederacji. Ponadto był burmistrzem miasta Grajewo. Ale okej, to dalej random.

•  

@kamil-ka: wiedza o nonameach politycznych na poziomie płatnego trolla. Gratuluję!

•  

@sorek: Pisanie postów na poziomie niższym niż podstawowym z powodu urojenia nt. tego, że każdy jest przeciwko Konfederacji i że tylko Konfederacja może uratować świat. Proszę udowodnić, że otrzymuję wynagrodzenie z tytułu pisania postów jako tzw. płatny troll. W innym wypadku proszę nie pisać oszczerstw w moim kierunku, bo to tylko świadczy o twoim nędznym poziomie. W moim regionie osoba ta jest znana i działa politycznie, stąd znam tego człowieka.
      Kończę dyskusję, bo z tak dysfunkcyjnymi ludźmi jak Ty nie da się pisać normalnie.

+: Haramb3
    •  

@kamil-ka: płatny troll albo pożyteczny idiota po-pisu. Twój wybór ¯_(ツ)_/¯

No chyba że w tych wyborach masz lepsze opcje do głosowania?

•  

@sorek: Aha, czyli nie jestem za Konfederacją to z automatu jestem za PO lub PiS? Oczywiście marginalizujemy inne opcje, spoko...
      KONIEC XD Pierwszy raz kogoś dodaję na czarno. Teraz rozumiem, na co taka opcja. Ja do Ciebie piszę konstruktywnie, a Ty do mnie rzucasz ochłapy zamiast napisać coś sensownego w odbiorze. Tak się nie dogadamy.

•  

PIT idzie głównie do samorządów, więc takie działanie bardzo umacnia rząd centalny, super partia kurwo
      @AliShaheedMuhammad: Ja się nie dziwię, że w tym kraju rządzą PiS i PO na zmianę, skoro takim ludziom jak ty nie przychodzi do głowy, że w zamian za kasę z PITu można im dać z VATu... Albo czegokolwiek kurwa innego.

•  

@Volki: Zanim skomentujesz dany wpis, zapoznaj się z całą jego treścią. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@kamil-ka

Zanim skomentujesz dany wpis, zapoznaj się z całą jego treścią. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      Za sprawdzenie całego wpisu pobieram opłaty.

•  

@Volki: A cholera, a ja za pisanie takich pieniądze dostaje. Czyli mogę dać Ci całą moją wypłatę za mój wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@kamil-ka To jest tajemnica poliszynela, że nikt nie płaci za wpis na Wykopie, które jest mało znaczącym medium. Podobnie jak z #programista15k, każdy się chwali, że nim jest, ale nikt ich nie widział. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Volki: Twoja odpowiedź jest najlepszym podsumowaniem nt. płatnych trolli. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: Bez tytułu.jpg

•  

@kamil-ka Trole robią to za frajer. Te grosze za wpis to tylko retoryka, aby pokazać, że treść jest bezwartościowa.

•  

@Volki: Nie znam słownika wykopowiczów, którzy siedzą tu od 10 lat kilka godzin dziennie. Ja oczekuję normalnego języka, a nie takich szyfrów. Jeśli kogoś triggeruje moje pisanie do tego stopnia, że ktoś ciągle się powtarza to niech sobie daruje, bo pod wpływem emocji nie należy niczego pisać. Jak ktoś jest kucem to niech sobie nim będzie, ale niech mnie nie atakuje z dupy za to, że ja nim nie jestem. Gdyby typek przejrzał moje wpisy to zauważyłby, że całą tą politykę, czy to z lewej, czy to z prawej strony, traktuję praktycznie tak samo. Można każdemu z nich w pewnych punktach przyznać rację, a w innych niekoniecznie. Jeśli ktoś jednak nie zrobi researchu i atakuje mnie wyłącznie hasłami na podstawie jednego wpisu to nie widzę sensu pisać z kimś takim.
      Sam dodał niedawno wpis, który miał na celu mnie sprowokować. Gość w kierunku każdego, kto nawet tknie leciutko cokolwiek co ma w nazwie "Konfederacja", od razu rzuca epitetem o "płatnym trollu", co zresztą wywnioskowałem z wielu jego wpisów. To świadczy o fanatyzmie, nie o racjonalnym podejściu i chęci normalnej dyskusji. Nie wspomnę o jego bólu tyłka, że dodałem go do czarnej listy. Ten chłop podobno pomaga ludziom wyjechać do UK, więc zakładam, że jakiś wiek ma. Dlaczego tak dorosły chłop tak bardzo ma o to problem? Każdy miałby w to wylane, ale nie - on będzie się pruł o to, że ktoś mu odpowiada nie tak jak on chce. Ja nie będę pod czyjeś dyktando pisać i musi to wreszcie pojąć.
      Zresztą, jaki z jego fanatyk i jaki z niego kuc, skoro nie wiedział o udziale p. Adama K. w wyborach do europarlamentu?
      Zapraszam do konstruktywnej dyskusji, ale na prywatnej wiadomości, bo w przeciwieństwie do kolegi nie zależy mi na żadnym rozgłosie, ani na robieniu afer o nic. Wstawiłem jedynie zdjęcie z moim dopiskiem i nie spodziewałem się, że może aż takie emocje wywołać. Czasem mam wrażenie, że niektórzy dla polityków mogliby poświęcić całe swoje życie, pisząc przez kilka godzin opinie na wykopie broniące tych ludzi, śmiejących się w twarz zwolennikom.
      Przepraszam, to nie jest moje wrażenie. To się dzieje naprawdę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@czynastolatek: można, ale nie widziałem takiego postulatu.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Advertisement