Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
Czy tylko ja mam wrażenie że #rozowepaski są strasznie... nieogarnięte życiowo?

Mówię to w sumie z własnych doświadczeń, osób które poznałem. Ambicje 90% różowych kończą się na paznokciach i codziennym malowaniu sobie twarzy. Chcą założyć rodzinę, zbudować dom.

Co tym samym same mają?

Gówno pracę w sklepie za 1800 miesięcznie, skończony gówno kierunek kompletnie bez przyszłości. Szczytem ich możliwości jest zrobienie prawa jazdy, a i tak przychodzi to z trudem bo egzaminator się uwziął. Brak auta a jak już to albo od starych albo stary szrot za 2-4k. Przebieg 15 bolców i narzekanie że przeszłość nie ma znaczenia. Sukcesy zawodowe na miarę zmiany biedronki w której pracuje. Już nie mowie o sprawach łóżkowych gdzie szczytem ich erotycznych fantazji jest seks przy oświeconym świetle.

Gdzie tu sens i logika, że różowe wymagają od facetów wszystkiego, same nie dając nic od siebie, ewentualnie swoje towarzystwo i pieroga jak zasłużysz. Nie mówię tego jako jakiś wściekły na cały świat przegryw bo sam mam różowego który jednak ma konkretny cel w życiu, pracę i odłożone pieniądze. Mówię to jako osoba która poznała w życiu w #!$%@? różowych i zna też autentyczne sytuację z związków (albo raczej byłych związków) swoich znajomych.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 18
@NewEpisode: dokładnie, do tego nie mają w ogóle jakiegoś życia wewnętrznego, zero rozmów o jakichś głębszych rzeczach, wszystko takie jałowe gadki o niczym i tylko o faktach, żadnych przemyśleń. Dramat, z większością dziewczyn nie da się w ogóle o niczym takim "mądrzejszym" porozmawiać. Nawet nie chodzi mi o wiedzę taką wyuczoną, tylko jakieś refleksje, cokolwiek. Eh
@NewEpisode: Niestety jest w tym sporo prawdy. Długo pracowałam wśród kobiet i wiem, że często ich cele życiowe są właśnie takie jak opisałeś ;) Po czasie dochodzi do tego jeszcze bombelek i większość z nich jest spełniona. Szkoda że tak mało z nich ma jakieś interesujące hobby i ambitniejsze cele życiowe.
Na szczęście nie wszystkie są takie same i jak najbardziej istnieją jeszcze takie bardziej ogarnięte.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@demaistre: O, tu mnie masz. Nawet spotkalem kilka w soim zyciu, ktore paznokciami sie nie interesowaly. NICZYM sie nie interesowaly. ;)
Ale sa tez takie, ktore maja przemyslenia, rozmowa byla czysta przyjemnoscia.