Wpis z mikrobloga

#codziennyjohnbercow #uk

Najpoważniejszy IMO kandydat na następce Bercowa jako Spiker Izby. Zgodnie ze zwyczajem, stołek przypada teraz komuś od Laburzystów (Bercow był, przypominam, posłem z ramienia Torysów).

Obecnie wice-spiker, a konkretnie Chairman of Ways and Means tj. Przewodniczący Komitetu Sposobów i Środków.

W zasadzie jedyny godny następca obecnego spikera, który również trzyma poziom i zagwarantuje ciekawe emocje podczas obrad.

Do zobaczenia wkrótce (oby) na tagu #codziennylindsayhoyle
p.....s - #codziennyjohnbercow #uk

Najpoważniejszy IMO kandydat na następce Bercow...

źródło: comment_jmenmvmMMqnJYvXLM5KZuPEDF8V35ERQ.jpg

Pobierz
  • 5
@Shewie: to akurat żaden plus, Bercow ostatnio za bardzo politykował i zwyczajnie przesadzał z ciskaniem w ludzi. Zamiast spory rozwiązywać, zaczął walić w ludzi, zwłaszcza w prawą stronę. Nie dziwię się, że ci postanowili się odwrócić od niego i próbować odwołać.

Hoyle jest bardziej neutralny i nie jest takim celebrytą, który celowo aktorzy przed kamerami. Pokazał też, że potrafi prowadzić poważne i trudne debaty, jak np. swego czasu dyskusja o budżecie
p.....s - @Shewie: to akurat żaden plus, Bercow ostatnio za bardzo politykował i zwyc...
@p0lybius on ma personalna uraze do prawej strony która chciala go przez glosowanie usunac ze stanowiska.
Cofnij sie kilka wpisów pod tagiem to zobaczysz jego reakcje na wynik glosowania o votum nieufnosci.
@Shewie: owszem, przecież o tym napisałem - tylko że to nie była przyczyna jego zachowania, a skutek. To miałem na myśli twierdząc, że nie dziwię się że go chcieli ostatecznie odwołać. Wcześniej też bardzo często pozwalał sobie za dużo. Dyplomatyczne ciskaniem w ludzi i ich #!$%@?, to bądź co bądź nadal ciskanie. Nie odmawiam mu talentów i zasług, ale Bercow w ostatnich miesiącach, czy nawet od dłuższego czasu i rezygnacji Camerona,