Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Nie mogę tego rozchodzić do dzisiaj.
  W sobotę byłam na weselu, wszyscy świetnie się bawią wódka leje się strumieniami, flaczki znikają szybciej niż skarpetki na promocji w Lidlu ogólnie świetne polskie wesele.
  Aż do czasu.
  Gdzieś w okolicach oczepiny dj mówi że jeden z gości ma coś do powiedzenia. Typo wziął mikrofon zaczyna smęcić coś o miłości i nagle kleka przed swoją #p0lka i zaczyna się oświadczac. Ona piszczy ludzie zamieszani ale bija brawo, co z tego że 3/4 z nich jest już najebana jak worek cyganki z dworca.
  Takiej żenady dawno nie złapałam jakim dzbanem trzeba być, żeby oświadczac się na czyimś weselu? Potrzeba atencji mocno czy polski romantyzm w najlepszym wydaniu?
  #gorzkiezale #zalesie
  pokaż całość

  odpowiedzi (40)

 • avatar

  Witam. Natomiast dzisiaj odpada hip-hop/rap, który miał 32.05% głosów i zajmuje 9. miejsce. Oczywiście wciąż głosujecie na najgorszy gatunek muzyczny. Do dzieła. Za przygotowanie obrazków możecie podziękować użytkownikowi: @Umieraczyk - dzięki ziom jeszcze raz!
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
  pokaż całość

  odpowiedzi (63)

 • avatar

  Po ponad roku postanowiłem zgolić #broda choć w zasadzie to "wyrób brodopodobny" - niestety geny nie pozwalają na zapuszczenie niczego lepszego ;) Także #chwalesie i przy okazji prosiłbym #niebieskiepaski i #rozowepaski o jakieś wskazówki co zrobić z #wlosy
  #pokazmorde

  odpowiedzi (114)

Advertisement