Wpis z mikrobloga

Możecie nie żartować z 11 września? Mój ojciec umarł podczas ataku i akurat wtedy rozmawiałem z nim przez telefon kiedy to wszystko się wydarzyło. Powiedział, że bardzo mnie kocha i z racji tego, że byłem najstarszym dzieckiem w rodzinie, to żebym zaopiekował się matką i moim rodzeństwem. Piszę to wszystko ze łzami w oczach, bo do dziś pamiętam jego ostatnie słowa.


#pasta #wtc #heheszki
  • 19
@UlicznyMatador: ale mnie dzieci jak ty i 20 plusujacych triggeruja, omg xD

Jak nie rozumiesz to ci wytłumaczę, spoko.
Tu nie chodzi o to, że widział na żywo katastrofę i stąd jest w stanie stwierdzić prawdziwa przyczynę wybuchu (Jezu jakim gamoniem trzeba być aby dojść do takich wniosków ;))

Chodzi najprawdopodobniej o to, że widzial na żywo śmierć setek niewinnych ludzi i jakiekolwiek insynuacje, że to rząd kraju w którym mieszka
jak paliwo rakietowe topi konstrukcję wież i


@UlicznyMatador: paliwo samolotowe, a nie rakietowe, wywołało pożar na wielu poziomach na raz oraz ten pożar nie stopił wież, ale zmniejszył sztywność i wytrzymałość stalowej konstrukcji.
Nie wierzysz, ogrzej gwoździa przy pomocy palnika (możesz na zwykłej kuchence gazowej) to zobaczysz że będzie się gibał jak plastelina.
Do tego dźwigary obciążone śmieciami z paru pięter (bo po uderzeniu paru pięter się zawaliło) zaczęły ściskać stalowe
@KaznodziejaNowejEry: teoria o rakietach dotyczy pentagonu, wszak nie ma żadnego nagrania, nawet z ulicznych kamer na których widać by było jak samolot uderza w budynek

@JakovKarnic: paliwo samolotowe osłabia konstrukcję budynku - jak najbardziej wiarygodne, tylko chyba wszyscy widzieliśmy filmiki z wyburzania i tego co się dzieje kiedy coś jest nie równo ułożone i nagle budynek przestaje się walić. Poza tym to, że znaleziono w zgliszczach dokument tożsamości terrorysty podczas
tego co się dzieje kiedy coś jest nie równo ułożone


@malinq: Ty wiesz, że góra tego budynku była bardzo ciężka i zadziałała jak tłok? Tak działa grawitacja.

paliły się stalowe pręty


@malinq: xD Paliły się materiały biurowe.

A ropa płynie


@malinq: Czy mnie się wydaje, czy ropę w Iraku wydobywają brytyjskie firmy, a nie amerykańskie. Mało tego najwięcej ropy to jest a AS, ZEA, Kuwejcie, Bahrajnie czy Katarze. Nie
Ty wiesz, że góra tego budynku była bardzo ciężka i zadziałała jak tłok? Tak działa grawitacja.


@JakovKarnic: tak, wiem, czytałem. Nie twierdzę, że to wyburzanie tylko, że to wszystko wzbudza kontrowersję i niedowierzanie oficjalnym wersjom.

xD Paliły się materiały biurowe.


@JakovKarnic: skrót myślowy, wiadomo, że chodziło o stalowe pręty konstrukcyjne które topiły się, czy po prostu pod wpływem temperatury stawały się bardziej plastyczne, a przez to były bardziej narażone na
@malinq: No dobra, głównie brytyjskie pic rel

Twierdzę, że korzyści wynikające z 9/11 znacznie przewyższają koszty tej tragedii. Nagle amerykańscy podatnicy wyłożyli laskę na to ile się z ich kieszeni zabiera na 'walkę z terroryzmem', bo na własne oczy widzieli zagrożenie. Dodatkowo walka z terroryzmem to jest walka z wrogiem którego nie da się pokonać, to nie jest krucjata przeciwko krajowi który może skapitulować, to wciąż i wciąż nakręcany konflikt którego
Pobierz J.....c - @malinq: No dobra, głównie brytyjskie pic rel

 Twierdzę, że korzyści wyni...
źródło: comment_FU0rXuRw2gvqwh0f9NHGFJFE5e4dliJ8.jpg