Wpis z mikrobloga

Do wszystkich nowoszkolnych ciotek kiedy wreszcie zrozumiecie że na szkolnej wszystko jest udawanie. Kłótnie te afery itd oni to wszystko robią pod wyświetlenia wy durnie skończone. Czy terez jak znowu jest zgoda i miłość czy jest tu ktoś nowy albo stary kto nie wiedział że to wszystko szopka dla debili a teraz już wie? Jest ktoś kto zmadrzal? Czy dalej będziecie przeżywać i oglądać dwóch meneli jak robi sobie z was jaja
#kononowicz #patostreamy
  • 16
@zusmnieuzdrowil: paczce łapę za słówka. #!$%@? że zdanie dalej jest wyszczególnione że chodzi o afery itd. Ale debil jak to debil rozumie jak Łopata. Zaraz pewnie mi powiesz ze włosy kono a są prawdziwe a więc i afery są prawdziwe. Sorry ale tylko udowadniasz swoją ułomności intelektualna względem meneli na szkolnej. Oto widz glupszy od knura hahah
@alfons-metody: Powinieneś po tych 6 lat na wykopie wyjść w końcu na dwór i zająć się chociażby swoim życiem. Może jesteś dzieckiem, który nie ma ważniejszych rzeczy do roboty prócz wyzywania tych jak inni postrzegają szkolną 17 (czyżby jedyneczka wpadła z "przyrki" i wywyższasz się na wykopie?). Twoje wywody wszyscy tutaj mają w dupie, idź do Choroszczy razem z knurem i majorem pod ręką.
@lukan2460: stan faktyczny opisałem a debil napisze wyjdź na dwór :))) chłopcze wywyzszan się bo do takich debili jak ty mówiłem już 2 tygodnie temu że nie będzie wyprowadzki mówię teraz po fakcie a debil jak ty dalej nie wierzy. Lepiej ty wyjdź na dwór ale przez okno na 10 piętrze. Szkoda powietrza marnować na mózg twój który i tak tlenu nie używa jak widać
@lukasz-lux: jestem debilem nabieram się na materiał menela. Ale jak ktoś powie zgodnie ze stanem faktycznym że jestem debilem to znaczy że on ma problem ze sobą. Chłopczyki ciężko z wami jest :) wplacajcie donejty nabijajcie wyświetlenia menelom a jednocześnie bluzgajcie na Sławka który na tym zarabia. Banda idiotow :))