Wpis z mikrobloga

I jeszcze jedno na koniec dla nowoszkolnych ciotek - Ja wiem ciezko zaakceptowac ze taki nitrocpun i Mitoman Kononowicz, nagrywaja filmy i was wkrecaja, zescie mysleli ze jestescie madrzejsi od nich a tu zonk :D

SLAWEK NIE ZMANIPULOWAL KNURA - KNUR NIGDY MAJORA NIE CHCIAL WYMELDOWAC- NIGDY
i bylo to mowione i jest mowione od lat, to ze sie nabieracie to jest wlasnie potwierdzenie ze jestescie imbecylami, widzowie

#kononowicz #patostreamy
  • 6
o mowione i jest mowione od lat, to ze sie nabieracie to jest wlasnie potwierdzenie ze jestescie imbecylami, widzowie


@alfons-metody: Nikt zbytnio w to nie wierzył co potwerdzają wyniki ankiety, która ktoś wrzucił w międzyczasie. Nie chce mi sie szukać ale zdecydowanie wygrała opcja, że nikt nikogo nie wyrzuci.
@alfons-metody: Nadajesz tym wydarzeniom dziwne znaczenie z powodu nadinterpretacji. Oni nie są zdolni do wykiwania w żaden zaplanowany i taki sprytny sposób nikogo. Konon faktycznie chce się pozbyć majora w momencie w którym chce się jego pozbyć a za 20 minut może go obściskiwać i całować. Godzinę później znowu szczerze na daną sekundę może się chcieć jego pozbyć... Faktycznie w chwili w której się go chce pozbywać to walczy sam ze