Wpis z mikrobloga

@robotMaciek Jak grałem pod łuki to tylko zręczność i strzelałem głównie z łuku. A pod kusze no to grałem również mieczem na zmiane, raz grałem łowcą 2h+kusza a raz paladynem 1h+kusza
@Prychacz: ale co mi z 300 zręczności w 6 rozdziale xD ogólnie grałem już na łuki,magiem,1h,2h ale na kuszę nigdy i szukam zalet xD
jak grałem na łuki to kosiłem wszystko co żywe i finalnie zabijałem smoki mając 120zr bo hehe mikstury
@kRpt: ale kusza strzela wolniej, dluzej zajmuje tez jej zalozenie.
@robotMaciek: warto spróbować, ale dmg masz dosyć niski aż do 4-5 rozdziału jak nadgonisz zręcznością. Najlepszą kusze można założyć juz w 2, wystarczy 54 bazowej siły.
@Karatte wiadomo, że teoretycznie gra pod kusze nie ma sensu bo trzeba siłe i zręczność, ALE jako urozmaicenie i coś nowego - jak najbardziej. Mi się bardzo fajnie grało, trochę trudniej, więcej kombinowania. Dobrze zaplanować rozdawanie PN, korzystanie po równo z broni jak i z kuszy.
@Karatte: @kRpt: @Prychacz: dobra liczyłem na chociaż jakiś bonus od gry ale jedyne co otrzymałem to AŻ 20-30 (paladyn i strażnik) dmg więcej mając 200 siły i 200 zręczności waląc z kuszy łowcy smoków i smoczego łuku na zmianę więc gówno warte te kusze są XD myślałem że jakiś mnożnik jest a tu gra chyba daje 1zręczności=1dmg
@robotMaciek: grajac kusza potrzebujesz tylko 150 sily, kazdy nadmiarowy punkt to marnotrawstwo.
Mnożnika nie ma, obrażenia broni dystansowej mają bardzo prosty wzór bo każdy strzał to krytyk.
@kRpt: rozmawiamy o sile w przypadku kuszy, czytaj wątek mireczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@robotMaciek: jasne że lepiej, build na łuk ze zręcznością jest łatwiejszy i mocniejszy niż kusza no ale to ty zacząłeś wątek
@robotMaciek: jedyny plus grania pod kuszę to taki że możesz też dzięki temu mieć spory dmg z broni białej, tylko oczywiście ciężko ci będzie sensowny % nią dobić, tj wydawać na 4 statystyki będzie cieżko, pewnie walki mieczem tyle aby dobić do 60% po użyciu bonusów