Wpis z mikrobloga

@Dante27: podrózujesz po swiecie ktory zostal opanowany przez jakies monstra i starasz sie ten swiat oczyscic/uratowac. Pewnie dojdzie jakis watek na wzor z metal gear solid i za te stwory bedzie odpowiedzialna jakas tajna organizacja ktora chce przejac wladze nad swiatem i bedziemy musieli sie z nimi zwierzyc. Po drodze dostaniemy z 300 plot twistow gdzie okaże się iż główny bohater to klon klona big bossa ktory powstal z jego paznokcia
@JesusOfSuburbia: ja nie napisalem ze mi sie nie podoba ()

Wszedzie widze zachwyty, hajp ale jak patrze to ta gra polega na chodzeniu, a jedyna akcje widzialem jak postala szczała i targala drabine, o historii i swiecie nic nie wiem bo to jest wielka tajemnica wiary Kojimy, dlatego pytam o co w tej grze chodzi, jaka jest ta historia i swiat, cos kiedys byla mowa o jakichs
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dante27: to, że ludzie jakoś niesamowicie się hajpują to nie moja wina, bo to według mnie jest akurat słabe, ja po prostu czekam i tyle.

Po drugie przecież w tym trailerze było dużo walki i podróżowania na różne sposoby, oglądałeś ten gameplay w ogóle?
@JesusOfSuburbia: niestety ale tak jest od początku, gdyby nie Gamescom to nie byłoby hehe ARGUMENTU O SZCZANIU HEHE MOCZ, SIKU HAHA BEKA MATI.... No autistic screeching XD

Elementy gameplayu inne niż CH(HAHA)ODZENIE były pokazane w maju czy nawet rok temu xD
Kontekst tego (uwaga, wyborny żart) SYMULATORA DHL (już się można skończyć śmiać) napisałem kilka tygodni temu, dziś rano wrzuciłem to samo ale w formie trailera gdzie postacie w grze wyjaśniają...