Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Pamiętacie Emanuela Olisadebe? Pierwszy czarnoskóry piłkarz w polskiej kadrze narodowej. W 2000 roku otrzymał polskie obywatelstwo przy maksymalnie skróconej procedurze i nie spełniał podstawowego warunku, bo nie umiał sklecić zdania po polsku. Rok później poślubił Polkę Beatę Smolińską. Zgadnijcie, co słychać u niego dzisiaj? Zgadza się, trafiliście

  pokaż spoiler porzucił żonę Polkę i wrócił do swojej ojczyzny Nigerii. W wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego" wyznał m.in., że "przyjechał do Polski, by zarobić pieniądze i dobrze żyć, a dziś jego przygoda z Polską się zakończyła i nie ma co do tego wracać".


  #heheszki #ciekawostki #pilkanozna #p0lka #p0lki #mokebe
  pokaż całość

  odpowiedzi (34)

 • avatar

  Chce pokazać moje auto. Moja 15 letnia klasa non-premium Corsa C 1.0. Mało awaryjna, robiąca to czego od niej oczekuje czyli wożenia z A do B. Nie przynosząca większych zmartwień w kwestii utrzymania. Przebieg dobija do 260 tys. km. U mnie w 9 lat zrobiła 165 tys. w tym 140 na lpg. Z wad to brak klimatyzacji, reszta nie jest przeze mnie aż tak dotkliwe odczuwana. Mam je tyle lat, a nadal mi się nim przyjemnie jeździ. Potrafię nawet wieczorem wsiąść i sobie pojeździć z muzyką pomimo tego, że i tak nim sporo jeżdżę na co dzień. Pali ~ 6.5 litra gazu przy moim użytkowaniu.. I w sumie plan jest taki, żeby potrzymać je jeszcze i tak jakiś czas, może parę lat. Zanim ktoś napisze, że to muł. Mam motocykl z większą mocą od tego auta i stwierdzam, że moc to nie jedyne co się liczy w motoryzacji, przynajmniej dla mnie. Spokój (tania obsługa, jak ktoś coś rozwali czy ukradnie to szkoda i tak mało), ekologia (długie użytkowanie ekonomicznego samochodu), nie bycie niewolnikiem rzeczy (to w końcu Corsa) to też fajne sprawy.

  #pokazauto #opel #samochody #motoryzacja #przemyslenia
  pokaż całość

  odpowiedzi (71)

 • avatar

  Robert Lewandowski, Olympiakos Pireus 1:[1] Bayern Monachium
  #mecz #golgif #golgifpl #ligamistrzow #bayernmonachium

  odpowiedzi (48)