•  

Jestem chyba największą publiczną drzazgą w dupsku Suszka z BB przez akcje z @trojekxx7. Nawet Suszek był ciekaw kim jestem że tak po nim jadę. Nie zmienia to faktu że patrzę na resztę trzeźwo i z własnej oceny powiem że BB jest daleki od zamknięcia, zniknięcia, wyjebania, niewypłacalności itp...
    Tu tylko idioci zwłaszcza po bitmarkecie jadą bo to teraz takie cool, ostrzegać przed . Lepiej napisać żeby uważać, ewentualnie jak nic się nie stanie to nic złego nie doradzał... :D
    Tak jak z akcją z trojexxem, tak i mocno po nich jechałem za to że nakłąniają ludzi do trzymania u nich funduszy. Oczywiście nadal przez tym przestrzegam, jak przed każdą inną giełdą...
    W zasadzie to owijam zbyt bardzo bo ludzie to debile i mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Nie polecam @Bitbay , ani w żadynej kwestii ich nie wspieram. Jedynie twierdzę że są dalecy od zamknięcia.
    Coś takiego mało kto by isę odważył napisać, bo jedynie mogę spiedolić. Prawda?
    Lepiej ostrzegać jak każdy nawet największy noob spoza tematu. Najwyżej sie nie zamkną... nic nie ryzykuje. Ale ja ryzykuję i twierdzę że są dalecy od niewypłacalności... :D
    To że ich nie lubię pod wieloma wzhględami nie rzutuje na ocenę ich działalności... Tak tylko piszę, bo tu kurwa isę pojawiłą masa idiotów krzyczących żeby uciekać, włącznie z największą spierdoliną, gimbą niedowartościowaną jureczkiemzjebujexem. Z przyjemnością napisżę coś przeciwnego do tych jego wielkich przepowiedni i jak sie kreuje na wielkiego "znafcę" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #kryptowaluty #bitcoin

•  

@cyberpunkbtc: a jak ktoś ma dosyć problemów jakie stwarza bitbay to jest nowa Polska giełda @bitclude weryfikuja w 3 minuty, księgują przelewy express elixir do 30 minut
      to jest już realna bardzo dobra konkurencja dla bitbay

•  

@plaisant: Ty też nie zrozumiałeś co napisałem?

•  

@cyberpunkbtc: Taki z ciebie ryzykant to dawaj zagramy w papier nożyce kamień....
      Ja zaczynam.

Kamień!

Wiem, o czym myślisz, śmieciu: „Wyrzucil kamień raz czy może dwa?”. Szczerze mówiąc, w tej całej zabawie straciłem rachubę... musisz sobie zadać pytanie: „Czy mam dziś szczęście?” Masz śmieciu?

•  

@plaisant: kilka razy napisałem dokładnie co mam na myśli, kilka razy zaznaczyłem czego nie mam na myśli żeby ludzie błędnie tego nie odebrali, na próżno... :(

•  

@cyberpunkbtc może przypadek, ale dzisiaj jest wyjątkowo dużo postów z pretensjami do bitbaya. Nie wygląda to dobrze. Fakt, wyciąganie pochodnych wniosków jest niepotrzebne, ale z drugiej strony może lepiej dmuchać na zimne.

•  

@cyberpunkbtc: zrozumiałem, pamiętam też wcześniejsza rozmowę na PW na temat bitbay, też uważam że ta giełda nie upadnie ale nie lubię patrzeć na tych ludzi na fb i tutaj co przychodzą i proszą o zwrot pieniędzy lub ruszenie ich sprawy, przecież to żałosne, nie rozumiem fenomenu tej giełdy, ludzie leca tam jak muchy do gówna po mimo tego że wiedzą że problemy mogą ich tam spotkać, nie robi się interesów z kimś kto ma jakiekolwiek problemy, jest masa innych giełd z lepszym kursem, nie rozumiem jak można obdażyć zaufaniem , powierzyc swoje pieniądze firmie z problemami, ja to nazywam skandalem

•  

@plaisant: Nie popieram ich, nie wspieram, chcę jak najbardziej dla nich konkurencji na naszym rynku, bo jej brak, tu licże na Bitclude, ale to nie rzutuje na to co mam myśleć odnosnie ich wypłącalności obecnie. Kurwa zawsze byłęm szczery i oceniałem wszystko "obiektywnie" i dostaje za to po dupie. No bo jak to móić coś pozytywnego nawet kiedy uważasz że to się należy?

Tak samo ludzie nie rozumeili dlaczego jaram się grinem, dlaetego nie rozumieli kiedy jechałem po liquidzie, dlatego nie rozumieja że nie gadam pozytywnie o btc bo chcę pompować bagi. Gadam co myślę a nie co pasuje. Chyba jako jedyny...

•  

W mojej opinii BB mocno oberwie przez obecna sytuacje, lecz mimo wszystko ich pozycja na rynku jest stabilna - mają prawie monopol. Przyda im się zdrowa konkurencja bo nie ukrywajmy, że działalność platformy jako tako okej i z tym nie ma problemu, problem jest z wygodą i supportem który działa bardzo średnio. Trzymam za nich kciuki by z tego wyszli i liczę że konkurencja będzie mogła im dorównać ilością użytkowników

•  

nie lubię patrzeć na tych ludzi na fb i tutaj co przychodzą i proszą o zwrot pieniędzy lub ruszenie ich sprawy, przecież to żałosne,

@plaisant: ale co to ma do rzeczy? to osbna kwestia. Czy ja powiedziałem że to lubię, alebo że jest ok? A jeżeli uważam że jest nie ok, to juznie powinienem pisać o innej sprawie odnosnie wypłacalnosci że uważam że nic nie grozi? ヽ( ͠°෴ °)ノ

ludzie leca tam jak muchy do gówna po mimo tego że wiedzą że problemy mogą ich tam spotkać,

BitBay podobnie jak BitClude jest ubezpieczony na depo w krypto w BitGo na 100mln$ zdziwieni? Tego tu nikt nei powie, nie napisze, nie dowie się...

jest masa innych giełd z lepszym kursem, nie rozumiem jak można obdażyć zaufaniem

Tragedia. Co to ma do rzeczy? Też uważam że sa inne giełdy, też uważam że są lepsze i to oznacza że nei mogę napisać że uważam że BB nie maq problemó z wypłacalnością?
      Rozumiem że mam ślepo jechać. Gadać pod resztę tego co mi pasuje?

NO WŁAŚNIE KURWA NIE. WIDAĆ MNIE NIE ZNACIE. ZAWSZE BYŁEM SZCZERY I NIE GADAŁEM NICZEGO POD PASUJĄCE TEORIE :P
      WIDAĆ MNIE NIE ZNASZ...

Ja tu nie jestem po to żeby kreować rzeczywistość i naganiać dla swoich upragniponych teorii, załozeń. JA TU JESTEM PO PRAWDĘ... Nic nie gadam i nie myślę pod z góry ustalony schemat. Nienawidzę BB, ale wkurwia mnie bezpodstawne pierdolenie że są niewypłacalni i że bardzo niebezpieczni. Nie są mniej niebezpieczni niż inne gieły a taka nagonka na nich jest...

•  

może przypadek, ale dzisiaj jest wyjątkowo dużo postów z pretensjami do bitbaya. Nie wygląda to dobrze. Fakt, wyciąganie pochodnych wniosków jest niepotrzebne, ale z drugiej strony może lepiej dmuchać na zimne.

@Obruni: Z nimi tak jest od zawsze... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      To że mają chujowy support, chujowo dbają o klienta to inna sprawa. W zasadzie to chyba efekt monopolu. Nie mają motywacji żeby się starać. Gdyby mieli realna konkurencję to z pewnoscią dawno by podniśli standardy...

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

nie rozumiem jak można obdażyć zaufaniem

@plaisant: Gdzie ja ich obdarzam zaufaniem? Twierdzenie że nie uważam że cos stracili albo są niewypłącalni to nie obdarzanie ich zaufaniem. Czy ja twierdzę że bezpiecznie tam cos trzymać? Nie... Napisałem jedynie że nie uważam aby na ten moment byli niewypłacalni. To nie obdarzanei zaufaniem. Poza tym ufa, to się na oślep...

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

Przez to też sprowadzam też temat na inne tory i stawiam się w miejscu pokrzywdzonego. Jak by mi tak zablokowali siano na 6 dni i zero odzewu z ich strony to bym ich obsmarował przez te 6 dni na każdej grupie i wykopach od rana do nocy.

@plaisant: Ale co ty mi tłumaczysz? Ty mi chcesz powiedzieć jak oni nierzetelnie podchodzą do użytkowników? Zapmniałeś co nam pisałem na chacie o ich akcji? Kogo to bardziej wkurwia, mnie czy ciebie? ALE TO NIE MA NIC DO RZECZY W TYM TEMACIE, OSBNA KWESTIA. TO ŻE NIENAWIDZĘ ICH CHAMSKIEGO, OLEWCZEGO PODEJŚCIA NIE JEST ZWIĄZANE Z TYM CZY SĄ WYPŁACALNIE CZY NIE

•  

@cyberpunkbtc: są wypłacalni, 6 dni czy miesiąc obsuwy to jest nic, to znaczy że są wypłacalni, nawet trojexxowi oddadzą pieniądze bo będą do tego zmuszeni

•  

@plaisant: Oni mają ponad 300 kont z samej Polski. Ludzie tam wpłacają codziennie i wypłącaja duzo większe kwoty. To że komuś nie wypłącają jakichś śmiesznych ilości to jest kurwa żenujące zeby na poddstaie tego ich oskarżać o niewypłacalność.
      100k to koszta miesięczne funkcjonowania takiej giełdy.
      Zgłoszenia ludzi do supoortu są jednymi z dziesiątek innych których maja na bierżąco bez przerwy pełno. Po prostu olewaja to, nie maja więcej ludzi do ogarniania tego. Ich to jebie. Jakiś ułąmek klientów których maja a ci gdzie mają póść? Nie ma alternatywy. Zwłaszcza po upadku bitmarketu...

A właśnie apropo bitmarketu. Po tym jak padł to pewnie był pierdyliard wypłąt z BB masy btc. Spokojnie ludzie z 1000 BTC wyjęli z depo BB po upadku bitmarketu. I co? Nic...

•  

@plaisant: Wy naprawdę nie zdajecie sobie sprawy z tego jak mocny BB jest nawet na arenie światowej. Kojarzy wam się z gówno giełdą niewiele większą niż inne. Oni naprawdę maja bardzo duze obroty. Przy tym nie mają fekowych, żadnych botów.

•  

@plaisant: @Obruni: @kamil-wasniewski: Patrzcie na to: https://data.bitcoinity.org/markets/volume/30d?c=e&t=b
      Wśród tej garstki gieł jest BB. Dziwne, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      I top garstki, ale jakich giełd...
      A teraz zobaczcie sobie po co została stworzona ta strona i jakie giełdy tam umieszcza:

Appearing on Bitcoinity
      So far I'm only adding well established exchanges. It means that I may be missing many small exchanges in order to avoid a few of them that are scams. I really would like to avoid leading users to places where they can easily lose money. Even with best intentions, fresh exchanges can cause that due to poor security.

There are no altcoins on Bitocinity for now. It may change in the future, but for now it's only BTC/fiat pairs.
      Only direct trading pairs for now, so no options, swaps and other derivatives
      I try to make sure that for all exchanges I add I can ensure that the data is accurate, so it's good to have some sane API. It's important to me that I can catch up with trades, it's nice if they can be as realtime as possible. Details below in the API section.
      It doesn't cost anything to be added to Bitcoinity, I'm glad to have as many exchanges as possible as long as they meet those basic conditions.
      Becoming a sponsor does not influence adding exchange to Bitcoinity, also it's not possible to buy some special appearance for your exchange on bitcoinity, exchanges are ordered automatically.
      If you want to be added, get in touch through exchanges@bitcoinity.org

https://bitcoinity.org/for_exchanges

A teraz uwzględniajac to co przeczytaliście porównajcie sobie vol BB z innymi na tej stronce. Np. z Gemini. To giełda regulaowana z NY braci Vinklevossów. BB ma większe obroty od nich...
      Dalej, największa Coinbase vs BB? Coinbase ma 8xwiększe obroty od nich :D
      Zdziwieni? Może z BitFinexem? Niewiele ponad 4x większe obroty ma od BB...

Naprawdę ludzie sobie wjebali w mózgi że tyo gówno giełda. Oni są napradę duzi a co ich odróżnia od całej reszty, to że maja fiata. Naprawdę niewiele gieł ma fiaty. Jak odsiejecie te z miktroskopijnym vol. to isę okazuje że naprawdę niewiele ich pozostaje a wśród nich BB i to z całkiem znaczącym rynkiem.

To że BB jest z Polski i wydaje się ludziom że to gówno giełda to nie znaczy że tak jest. Wystarczy sprawdzić, ale po chuj?
      Poza tym oni generuja od dwóch lat ogromne zyski....

No, ale lepiej nic nei weryfikować i na oko gadać że to niebezpieczny szajs, któryt zaraz padnie. Bo na oko mysleliście że to jakieś gówno w skali światowej poza top100?

Wśród giełd z fiatem są niesamowicie mocni a tylko giełdy z fiatem sie liczą...

•  

@cyberpunkbtc: BB już nie jest z Polski. Przeprowadzili się na Maltę. Wiesz MT Gox też był chyba największą giełdą kryptowalut przed upadkiem. To że znajdują się na jakiejś stronie śledzącej giełdy nie oznacza, że nie może ona upaść. W kryptowalutach niewielu rzeczy można być pewnym.

•  

@cyberpunkbtc: Szkoda chlopa, on dalej nie odzyskal tych 150k?

•  

BB już nie jest z Polski. Przeprowadzili się na Maltę.

@kamil-wasniewski: Ja pierdole, ręce opadają. Oczywiście gadasz na temat. Przypierdalasz sie naprawdę o istotny szczegół... Gdzieki za info "nie wiedziałem" :D
      Kurwa chodzi o to że ma fiata PLN. Jest z Polski i tak jest postrzegany przez ludzi.

To że znajdują się na jakiejś stronie śledzącej giełdy nie oznacza

@kamil-wasniewski: Gdzie ja piszę że to znaczy że nie moze upaść. ALbo że pisze tak w ogóle? Ja pierdoilę, spierdalaj kurwa bo jesteś półmózgiem, któremu wszystko trzeba tłumaczyć...

GDZIE NAPISAŁEM ŻE NIE MNOŻE UPAŚĆ? ILE RAZY TU KURWA POWTARZAŁEM DO ZAJEBANIA CO MAM NA MYŚLI? DALEJ NIE DOCIERA...

Co do umieszczenia na te "stronce" to kurwa nie ma znaczenia, bo dane o vol są prawdziwe i mozesz sobie je zweryfikować. A później odesparuj giuełdy z e sztucznym vol i bez fiata...

Przecież ta stronkna to nie jest że cos znaczyt.Odnoszę sie do danych jakie na niej widać. Idź na cmc i sobei porównaj jak ci to robi różnicę a prawda jest taka że w porównaniu do tych molochów nie jest wcale małą...

•  

@cyberpunkbtc: jasna cholera! Olaboga! Znowu się kurwa truggerujesz o byle gówno.

Twój pierwszy post jest o tym, że nie wierzysz w ich upadek.
      A to jak są postrzegani nie jest istotne.
      Mogą być nawet giełdą z Bangladeszu i obsługiwać płatności w PLN. Poprostu mają klientów, z zapotrzebowaniem na tego typu pary walutowe. To zwykły biznes.

•  

@Dantte: @kamil-wasniewski: @plaisant: @Obruni: No dobra, tamta stronka zła?
      Ok, porównajmy sobie z coinmarketcapem.

Zacznijmy od czegoś prostego. Binance jr. Stronka juz chula blisko rok czasu. W końcu to binance z fiatem i to jakimi promocjami. Ludzie powinni się wpierdalać drzwiami i oknami :D

Vol binance jr. $179 437 USD
      https://coinmarketcap.com/exchanges/binance-jersey/

Vol Bimbaj: $13 179 268 USD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      https://coinmarketcap.com/exchanges/bitbay/

Bitstamp: $70 222 265 USD (Przecież to sama topka, jedna z największych a tylko 5,3x większy vol od BB)
      https://coinmarketcap.com/exchanges/bitstamp/

Coinbase $126 190 651 USD (największa obecnie niecałę 10x większy vod)
      https://coinmarketcap.com/exchanges/coinbase-pro/

Resztę spobie sami posprawdzajcie, ale wśród gieł z fiatem, bez fakeowych vol...

•  

@cyberpunkbtc: binance to gówno gielda, ale mają największą ofertę tokenów.

•  

@Dantte: @kamil-wasniewski: @plaisant: @Obruni:No, ale w oczach wszystkich to jakiś nieznaczący śmieć, który gówno znaczy... Taki niewiele większy i niewiele pewniejszy od bitmarketu, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@kamil-wasniewski: Sperdalaj po prostu... ty jesteś za ciemny.

•  

@cyberpunkbtc: binance? Nie wiem... Bardzo rzadko z nich korzystam. Najczęściej jednak z Coinbase.

•  

@cyberpunkbtc: sam jesteś złodziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@kamil-wasniewski: Ty jesteś za ciemny. Nie będę wszystkiego przekładał na zrouzmiały dla ciebie język, bo wszystko kurwa po swojemu rozumiesz,.. zero sensu teg co piszę. Idź, zbyt wielka bariera nie do przejścia. Z resztą mam cię gdzieś dzbanie, nie amm zamiaru ci nic udowadniać. SPierdalaj i myśl sobie co chcesz

•  

binance to gówno gielda, ale mają największą ofertę tokenów.

@kamil-wasniewski: piszemy o binance.je gdzie nie ma prawie wcale altów gamoniu, piszemy o giełdzie z fiatami

•  

@plaisant: Mówę ze to debil...
      Chciałem tylko zwrócić uwagę jak silna pozycję, zaufanie ma binance w społeczności. Przecież to ulubiona giełda ludzi w krypto. Z takim fame po roku patrz gdzie oni są...
      A jak łatwo im dotrzeć do ludzi, promować się..

•  

@cyberpunkbtc: nie wiem co ty chcesz udowadniać znowu? Że te wszystkie gówno giełdy to wspaniałe prowadzony biznes. Nawet Coinbase miało ostatnio problemy z bankami i do teraz nie posiadają konta w GBP.

•  

@plaisant: szczym ryj dzbanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@cyberpunkbtc: wygląda na to że to głównie Polacy użytkują bimbaja nie wiem jaki jest volumen na EUR GBP USD na binance

•  

@plaisant: I jeszcze jedno. Patrz na opłaty bimbaya w proównaniu z reszta. Oni mają dużo większy dochód w przeliczeniu na vol...

•  

@plaisant: Głównie tak... można sprawdzić... Nie podlicza z wszystkich krypto razem więc wrzucę screeny, choć na USD i EUR mało w porównnaiu z PLN

źródło: Bez nazwy-1.jpg

•  

@plaisant: EURO

•  

@plaisant:

•  

@cyberpunkbtc: ja pierdole wychodzi na to że Polska w krypto po uszy i na tym pierwszym SS widać ładnie że dużo w shitach nie siedzimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

•  

@plaisant: Generalnie to w porównaniu z tą resztą które pokazałem na pryzkłądnie, pomyśl sobie jakie mają depozyty? Można to porównać do tych molochów... Teraz gieły zaczęły swoje cold wallety ciachć na mniejsze portfele już tak nie trzymają jak kiedyś, ale 2 lata temu taki BitFinex maiłnajwiększy cold wallet i chyba 160 czy 180tys BTC
      BB spokojnie może mieć obecnie 1/15 tego... Teraz sobie przelicz to. Dodaj też inne krypto. Dodaj depo na rachunkach fiat. A ludzie pierdoą że 150tys. to kurwa oni nie mogą wuypłacić bo brak im depo.
      Przecież po tym jak bitmarket jebna to w Polsce się rzucili do wypłat z BB. Pomyśl ile im ubyło z cold walletów... i nic się nie stało

•  

@plaisant: w 2009-2011 na głowę Polaka przypadłao średnio najwięcej krypto ze wszystkich naordów na świecie. Obecnie chyba mamy 8 miejsce....
      W 2009-2011 w porywach prawie połaowa hashrate kopania BTC była z Polski.
      polacy to najwięksi early adopterzy na świecie :D
      Myślisz że wszyscy potracili klucze albo wyprzedali BTC? Jasne że większość tego nie ma, ale wiele osób ma. Wiele też tradeuje.

Teraz porównując te vol. weź poprawę na dużo większe opłaty BB niż np. na coinbase, bitstampie itp. Oni naprawdę zarabiają sporo od dwóch lat. Naprawdę są giełdą na wysokim poziomie, choćbym nie wiem jak ich nienawidził to trzeba to rpzyznać.

•  

@plaisant: A teraz bonusik... Bank Circle, należący do Goldman Sachs kupił rok temu poloniex za 400mln$. Wiesz jaki vol ma poloniex? Mniejszy niz bimbay $10 090 809 USD :D
      https://coinmarketcap.com/exchanges/poloniex/
      A to kiedyś była wielka giełda, nawet u nas na mirko jest w tagu na monitorze przy tych kaczorkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i poloniex kupił Goldman Sachs za 400mln$ USD. Prawie pół miliarda...
      No a poloniex ma duużo nizsze opłaty niż bimbay, dużo mniej zarabia...

Zdziwko?

No tak, ale u nas wszyscy wiedzą że to gówno giełda, top 150 w skali świata. Zaraz pewnie padnie albo zrobi exit scam :D Bitmarket 2.0 :D

•  

@cyberpunkbtc: ale jest kilka czerwonych świateł,

1. Wymuszone weryfikacje rzekomo przez system, wykrywa problem związany z paranormalnym użytkowaniem konta o dziwo dzieje się to w momencie gdy chcemy wypłacać kasę z konta a normalnie to śmiga jak talala.
      2. Znikające salda na koncie.
      3. Robienie jakiś testów/egzaminów ludziom.
      4. Suszek już tym nie steruje, za jego sterów było lepiej, tzn wyglądało to że BB jest lepiej zarządzane.
      5. Długie rozwiązywanie spraw ticketów, support proste czynności wykonuje 7 lub więcej dni.

+: 100x
    •  

@cyberpunkbtc: Poloniex utracił swoją dobrą pozycję przez zakolejkowanie ticketów, problemy z wypłatami, wtedy też prężnie się rozrastał Finex i później wkroczył również Binance, ale kluczowe wzrosty na altach przy pomocy dźwigni i likwidacji masy ludzi windowały ceny altów, pamiętam te 20% upy dzienne. Sam tam problemów z polo nie miałem, ale wielu innych znajomych zgłaszało problemy i trzeba było się stamtąd ewakuować. Podobnie dzieje się z bb i ludzie to widzą, coraz częściej odradzają, w Pl w sumie nie ma zastępstwa dla nich więc 2-3 nowe giełdy mają szanse na detronizacje z czasem albo chociaż odebranie części rynku.

•  

@plaisant: Widziałeś w ilu językach mają stronę?

ENGLISH
      POLSKI
      РУССКИЙ
      中文 (简体)
      PORTUGUÊS
      PORTUGUÊS BRASILEIRO
      ESPAÑOL
      DEUTSCH
      FRANÇAIS

No dobra. Jeszcze coś dla zobrazowania...
      Wchodzimy w fee na parach fiat, więc prawie cały vol BTC/PLN: https://bitbay.net/en/fees#table-of-fees
      Vol. 12,5mln$ podówjna prowizja z obu stron handlu, bo taker i makrer. Więc i taker i maker biorą z 12,5mln$. Tyle że tu zależnie od obrotów liczą ludziom różnie. Weźmy więc srednie.
      0,32% i 0,23%. To nam daje łącznie 0,55%. Mnożymy to przez 12,5mln$ = 68 750 USD
      Tyle mają z fee z obrotu. DZINNIE! Ok, mogliśmy isę pomylić. Podzielmy to na pół :D
      35k$ dziennego profitu z samego fee z handlu... A gdzie fee za wypłaty lrypto i inne?
      Teraz przemnóż to sobie w skali miesiąca, jakie oni mają dochody :D

A tu mi debile wyskakiwali że kurwa 150kPLN to niewypłącalny BB. Kurwa śmiać mi się chce to kurwa dla nich jak pierdnięcie...

A niedawno ten dzban się wykłócał w jakimś wykopie że nie wierzy że ktoś moze wypłacic z BB 40 BTC. Że taka ilość by poskłądała giełę. Rysiek też przytaknął, że wypłata 40 BTC to mógłby być problem dla BB. Kurwa jakie wyobrażenie ludzie mają o tej giełdzie... Nawet mi isę nie chciało ciągnąć tematu...

To gówno BitMarket stracił ponad 2k BTC a BB miałby mieć problem 40 BTC :D
      To jest kurwa anomalia na ich depozytach...

Policz sobie ile oni mogą zarabiać, nawet jak tu jebnałem 50% margines błędu. Przelicz sobie na dochód w skali miesiąca... No, ale dzici dla których się wydaje że na BB dziennie handluje może 200 osób i wszyscy kapitałem po 100zł średnio, to kurwa takie mają wyobrażenie.

•  

@maniakbitcoin: Te czerwone światła są od zawsze...

•  

oloniex utracił swoją dobrą pozycję przez zakolejkowanie ticketów, problemy z wypłatami, wtedy też prężnie się rozrastał Finex i później wkroczył również Binance

@maniakbitcoin: Circle ich kupiło po tym...

•  

@cyberpunkbtc: tak :) ale pewnie negocjacje trwały z rok lub coś w ten deseń i tutaj dla byłych właścicieli deal życia wyszedł

•  

@cyberpunkbtc: nie są od zawsze, się ogólnie zaczęło psuć w sumie odkąd Suszka nie ma, nie żebym go lubił bo to buc, ale biznesowo szanuje.

•  

tak :) ale pewnie negocjacje trwały z rok lub coś w ten deseń i tutaj dla byłych właścicieli deal życia wyszedł

@maniakbitcoin: No, ale w momencie kupna to nie powiesz mi że obowiązywała wycena sprzed roku i po tym jak dochody, obroty spadły w pizdu cena sprzed roku nadal obowiązywała... :D
      Tyle zapłącili w tamtym moemncie..

Lepiej zajrzyj na powyższe szacunki...

Z reszta ja nie mówię ze oni nie są schackowani itp. Po prostu to jest bezpodstawne gadanie ludzi którzy mają wyobrażenie że tam jest dzienny vol 50k PLN :D

Polecam wam ten wykop jakiegoś kurwa debila, który myśli że 10 BTC to niesamowita ilość: https://www.wykop.pl/link/5101813/sprzedajemy-40-btc-czy-taka-sume-w-ogole-wyplacimy-kiedykolwiek-z-np-bitbay/

No i wszyscy kurwa wspierali. Jakiś dzban chce osoby której udało się wypłącić 40BTC żeby mu potwierdziłą. Już pędzą wszyscy do jakiegoś gimby który chce proof :D
      Wyobrażenie ludzi o tym rynku jets kurwa śmieszne.

nie są od zawsze, się ogólnie zaczęło psuć w sumie odkąd Suszka nie ma, nie żebym go lubił bo to buc, ale biznesowo szanuje.

Wiecznie z nimi są problemy... a Suszka też długo już nie ma. Przestańcie, bo tu kurwa wszyscy piszczą o ich upadku, ale o innych giełdach za chuj :D A co? Inne nie robią problemów ludziom z wypłatami? Identycznie, wszedzie ludzie mają problemy. Może nie na taka skalę, bo BB jest po prostu olewczy.

Tyle że te wasze czerwone światła dlaej odnoszą się do tego że oni nie wypłacają bo nie maja z czego, brak im depo. O jakiej my tu skali dyskutujemy? To dalej są jakieś drobniaki :D

•  

@maniakbitcoin: Dobra, mnie się nie chce dyskutowąć więcej. Napisałem co myślę. Uzmysłowiłem kilku osobom to jak duży jest BB, o jakich pieniadzach tu mówimy bo kurwa nikt nie przeanalizował nic ale wie najwięcej. Uciekajcie, scam, wyjebią was :D
      Ja skończyłem temat. Nikogo nie chcę przekonywać.