Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie dzisiejsza logika #rozowepaski ponieważ często wklejone rozmowy z #tinder, #badoo czy #messenger pokazują, że muszą tam siedzieć naprawdę puste kobiety a tylko promil z nich przedstawia sobą wartościową osobę. Niestety potwierdza się, że najczęściej te najmłodsze szukają księcia z bajki. Jak ten już wejdzie in to vagina i zostawi taką z dzieciakiem to niektóre odnajdują mózg, który im wypadł i szukają stałego związku mając bagaż w postaci bombelka. Dziwi mnie również podejście wielu facetów myślących tylko #!$%@?, tzw. #spermiarze. Teraz pytanie czy społeczność tych facetów tak zepsuła rynek matrymonialny czy #rozowepaski są tak #!$%@?. Obecna sytuacja nie tylko mnie jako faceta dziwi ponieważ rozmawiałem z moją #rozowypasek i ona również potwierdza to co opisałem. Ja osobiście poznałem moją #rozowypasek na GG ponad trzy lata temu. Naprawdę tworzymy zgrany związek, nie ma żadnych kłótni, kasa jest wspólna i nie ma problemu z tym, że ja chcę sobie kupić nową gierkę na xboxa, jakieś pierdoły z alli czy ciuchy i perfumy. Osobiście też nie mam problemu z tym aby moja kobieta sobie coś kupiła, a nawet muszę ją zachęcać aby poszła do sklepu i kupiła sobie jakieś nowe ciuchy itp. Nie mam problemów gdy przysiądę z ekipą na kilka godzin pograć w jakieś gierki i pogadać. Ona ma swoje hobby któremu poświęca dużo czasu. Pomimo tego razem spędzamy sporo czasu (mieszkamy razem). Nigdy nie czepia się mnie, że zostawiłem jakieś rzeczy (ciuchy, brudny talerz) w innym miejscu niż do tego przeznaczone bo wie, że i tak za chwilę lub jak coś skończę posprzątam. Również w drugim kierunku to działa. Dziwię się więc osobom, które tkwią w toksycznym związku gdzie #rozowypasek ciągle się czepia wszystkiego oraz wymaga 110% poświęconego czasu gdzie jak wiadomo 99% osób ma jakieś zainteresowania, którym również chce poświęcić czas ale nie może i zaniedbuje to na rzecz czyjejś osoby. Nikt nie jest bez wad lecz niektóre wady można obrócić w zalety, a inne akceptować szanując się nawzajem.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #badoo
  • 2
@rumapark: Nie wiem czy tu w ogóle może być mowa o jakimkolwiek rynku matrymonialnym. Moim zdaniem albo obie grupy są siebie warte albo ta patologia jest nakręcana przez same mechanizmy działania i modele biznesowe tych portali, co jest chyba bardziej prawdopodobne. Albo targetem tego typu portali jest ta patologia, podobnie jak to jest np. w przypadku portali ze zleceniami dla freelancerów. Innego sensownego wytłumaczenia nie widzę.