•  

God of War czy Horizon? Co kupić pierwsze?
    #ps4

•  

@ston4: obie sa rownie zajebiste, obejrzyj jakis gameplay i zobacz co bardziej ci przypasuje, czy mitologia nordycka, czy swiat postapo z mechanicznymi przeciwnikami.

W obie gry gralo mi sie rownie dobrze :)

•  

@ston4: Horizon jest chyba tańszy ale GoW lepszy, rzuć monetą

+: ston4
    •  

@Dante27: Właśnie sam nie wiem, początkowo chciałem kupić AC odyssey ale jak obejrzałem recenzję i usłyszałem że 90% gry polega na tym samym to mi się odechciało. Szukam czegoś co mnie naprawde wciągnie i nie znudzi po godzinie grania

•  

@ston4: obie gry warto przejść ale GoW jest półkę wyżej

•  

@FeC7800: pelna zgoda, szczegolnie jesli idzie o fabule i postacie, ale np. walka bardziej podobala mi sie w Horizonie, byla bardziej angazujaca i no łuki ^^

Jednakze masz calkowita racje, GoW to gra o klase lepsza jesli idzie o caloksztalt, alez ja bym chcial juz dorwac w łapki GoW 2 :D

@ston4:

Ja jestem zdania, ze te nowe Assassyny to trzeba poprostu lubiec sandboxy, uwielbiac czyscic okolice (ogromna) z "?", tak, powtarzalnosc jest spora, ale takze gralo mi sie przyjemnie, bo sam swiat zostal wykreowany wspaniale, takie zwiedzanie starozytnej Grecji tez ma swoj urok. Sama fabula byla srednia, juz ciekawsze bylo odkrycie kto jest przywodca tej tajemnej organizacji, od samej glownej osi fabuly.

•  

@ston4: dla mnie horizon jest trochę nudnawy. Na pierwszy ogień wybrałbym gow

•  

@ston4: Powiem tylko tyle - obie gry są bardzo ładne pod względem graficznym. Horizon jest tańszy, wyszedł wcześniej i jest dłuższy. GoW to półsandbox i raczej mniejsza szansa, że może znudzić wcześniej/bardziej niż Horizon.

Horizon:
      - świetny system walki opierający się głównie na łuku
      - sandbox i to spory robiąc dodatkowe aktywności
      - sam świat, mimo że piękny, to cholernie zmarnowany potencjał przez spierdolone i nijakie postacie poboczne
      - co za tym idzie fabuła jest taka sobie, chociaż sam motyw skąd się wziął świat w którym się poruszamy, bardzo fajnie wymyślony
      - nie pamiętam dokładnie ale chyba z dodatkiem nabiłem około 100 godzin

God of War:
      - miodny system walki, jeżeli chcesz wykorzystać kombinacje a nie tylko spamować atak toporkiem
      - półotwarty świat oparty ze sporą ilością zagadek środowiskowych
      - fabuła solidna i sama gra jest bardzo filmowa - efekt podążającej kamery jeszcze to potęguje
      - gry na około 60 godzin jeśli dobrze pamiętam. Czas w obu podany na przejściach 100% z platyną.

•  

Zdecydowałem się na Horizon-a, dodatkowo jest w promocji 55zł na PS Store. God of War będzie następny, dzięki wszystkim za opinie (ʘ‿ʘ)

+: Dante27

Gorące dyskusje ostatnie 12h