Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #dziendobry Mireczki i Mirabelki, zgodnie już z coroczną tradycją nadszedł czas na nasze ROGALOWE #rozdajo Zaczynamy w tym roku troszkę wcześniej, bo rozdania będą na wszystkich naszych socialach i musimy się wyrobić. Tak więc do rzeczy! (。◕‿‿◕。)

  Będzie tak jak zawsze - jedno rozdanie dla osób spoza Poznania z wysyłką, a drugie już dla poznaniaków z odbiorem osobistym w cukierni. W każdym rozdaniu wygrywa 3 szczęśliwców, każdy po 3 Rogale Świętomarcińskie.

  Tym wpisem zaczynamy PIERWSZE rozdajo dla osób SPOZA POZNANIA z wysyłką, plusujemy do jutra godz. 18:00, wyniki podamy w czwartek. Wysyłka Rogali odbędzie się w przyszłym tygodniu, dlatego najlepiej jak laureaci przez weekend przekażą nam w PW dane do wysyłki :) Jak co roku prosimy, by to rozdajo plusowały wyłącznie osoby, które nie są z Poznania i najbliższych okolic.

  #rogale #cukierniajagodka #slodkiezjagodki
  pokaż całość

  odpowiedzi (97)

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  Zostałem ojcem mając 22 lata i od dwóch lat wychowuje syna głównie samemu, była widzi się z nim kilka razy w tygodniu bo karierowiczka. Jeszcze jak mieszkaliśmy razem jej młodsza siostra mieszkała blok dalej od nas i pomagała nam to wszystko ogarnąć, a nawet pomagała mi po rozstaniu i do teraz odbiera go z przedszkola, pilnuje go i pomaga mi ogarnąć mieszkanie gdy jestem w robocie albo tak po prostu.

  Jak się domyślacie w pewnym momencie zaczęło iskrzyć między nami i ostatnio zaprosiłem ją do siebie i okazało się, że chce być ze mną ale boi się reakcji rodziny. Ona mi się bardzo podoba, jest opiekuńcza, troskliwa i z wyglądu w moim typie, a młody jest z nią bardzo związany. Mam dopiero 26 lat i chciałbym sobie jeszcze życie ułożyć a do tego chcę aby mój syn miał normalny dom. Mieć wyjebane na ludzi i się związać?

  Nie wiem jaka będzie reakcja byłej, czuje się trochę jakbym ją zdradzał. Zwierzyłem się ojcu i powiedział, abym był szczęśliwy.

  #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #anonimowemirkowyznania #rodzicielstwo

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  pokaż całość

  odpowiedzi (57)

 • avatar

  Ofiara ospy prawdziwej (Variola vera) przed wynalezieniem szczepionki. Ostatni przypadek zanotowano w 1978 roku. W 1980 ospę wypisano z istnienia. Dzisiaj wciąż olbrzymi % populacji nie wierzy w szczepionki i ten ruch pomimo swej niewyobrażalnej głupoty zyskuje poklask wśród poślednich umysłów i po prostu idiotów, którzy nigdy w życiu nie podnieśli żadnej publikacji medycznej. Fotografia nie dla wrażliwych, ale w dzisiejszych czasach ludzi przekonuje tylko obrazek, bo cofamy się do czasów pisma piktograficznego jako gatunek.

  #starszezwoje - blog ze starymi grafikami, miedziorytami, rysunkami z muzeów oraz fotografiami

  #historia #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #fotohistoria #medycyna #myrmekochoria
  pokaż całość

  odpowiedzi (66)