Wpis z mikrobloga

@Fako: nie wiem, to nie mój obrazek.
To, że dorośli są postępowi, to nie znaczy, że dzieci też, a te bywają bardzo okrutne. Oprócz tego stany to w dużej mierze kraj konserwatywny i to tak w opór konserwatywny.
@Deadlyo: może użyjecie trochę dedukcji przyczynowo skutkowej? z tego postu należy rozumieć że co, że dzieci homo mają myśli samobójcze tylko przez orientację? czy może raczej ze strachu przed brakiem akceptacji czy możliwe szykany ze strony rówieśników bądź odrzucenie rodziny? mają się czego obawiać, więc to strach jest przyczyną samobójstw a nie sama orientacja, myślcie trochę
@JAn2: A przez kogo mają brak tej akceptacji, zmuszasz albo kierujesz mnie na myślenie, ale to wciąż z waszej winy jesteście źle postrzegani.

Gardzę tak samo LGBT i Kościołem za te wszystkie gwałty, jakieś krzywe akcje.
Różnica taka, ze stary facet z białym paskiem na karku nie ma tak słabej psychiki jak dziecko i jemu jest gorzej przez błędy dorosłej osoby, która psuje imię LGBT.

Sam byłem mniej stronniczy, jakoś nie
Tak samo teraz wyobraź sobie 100, 1 000 czy 5 000 takich jak Ja, jak takie dziecko zniesie teraz wasze błędy, gdzie zniechęcacie do siebie?


@Deadlyo: typowa logika prawaka - piszmy na murach, że #!$%@?ć Żydów, bo jak wiadomo, że Żydzi są tacy i owacy, a jak jakiś bardziej narwany zabije Żyda, to powiedzmy, że to wina Żydów, bo czemu oni tacy są xD

jak mówisz, że dopiero zaczynasz wrzucać śmieszne