Wpis z mikrobloga

Xiaomi Amazfit GTR 42mm - Unboxing i pierwsze wrażenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tu wersja 47mm
Zapraszam do krótkiej prezentacji najnowszego smartwatcha Amazfit. Jakby co pytajcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Amazfit GTR to najnowsze dziecko marki Amazfit, po znanych zegarkach Pace, Stratos czy Verge. Występuje w dwóch odmianach, 42 i 47mm. Ja mam wersję 42mm ze srebrnego aluminium, z czerwonym gumowym paskiem.

Zestaw:
⏩ zegerek
⏩ magnetyczna ładowarka
⏩ instrukcja (też z językiem polskim)

Zegarek mam od kilku dni, ale pierwsze wrażenia już mogę przedstawić.

Wygląd, jakość wykonania i materiały nie budzą zastrzeżeń. Wygląda efektownie. Posiada klasyczny i elegancki design nadający mu tradycyjny wygląd zegarka. Nie pasuje mi gumowy pasek i zmieniłem go na tradycyjny. Zegarek jest lekki (wolę cięższe). Wielkość jest indywidualną sprawą, dla mnie 42mm jest ok.

Ekran Amoled jest czytelny, ma średnicę 1,2 cala, pracuje w rozdzielczości 390×390 pikseli. Wybudza się po ruchu nadgarstka. Do wyboru mamy mnóstwo tarcz, pierwsze dwa dni spędziłem myśląc którą wybrać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dotykowy ekran służy też do sterowania zegarkiem i wyboru funkcji. Działa to płynnie.

Funkcje są w dużej mierze standardowe: godzina, data, kroki, dystans, kalorie, pomiar tętna (mierzy też na stole ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), pogoda, powiadomienia, sterowanie muzyką, alarm,. Ale są też funkcje sportowe.
Zegarek ma 12 funkcji sportowych i można go traktować jak zegarek sportowy. Ma oczywiście GPS, który łapie szybko. Aktywności szczegółowo można podejrzeć w aplikacji, podgląd trasy, osiągi czy pomiary.
To co dla mnie jest najważniejsze, to powiadomienia. Przychodzą bez problemu ze wszystkich aplikacji. Nie ma jednak polskich znaków (poza ”ó”). Powinno to zostać poprawione wkrótce.

Aplikacja, która łączy zegarek z telefonem to Amazfit. Jest po polsku, jest bardzo czytelna. Samo połączenie jest bezproblemowe. Po połączeniu zegarek otrzymuje aktualizacje.

Wyróżnikiem zegarka ma być bateria. W wersji 42mm ma trzymać ok 12 dni i widzę, że jest to realne.

Zegarek przyszedł w ok 2tygodnie, przesyłką Priority Line, oczywiście bez VAT

Plusy
Wygląd i wykonanie
Płynna praca
Ekran i wiele jego motywów
Polska instrukcja
Bateria

Minusy
Brak polskich znaków w powiadomieniach
Nie pasuje mi do niego gumowy pasek
Mógłby być cięższy

Pierwsze wrażenia są jednak bardzo pozytywne. Wkrótce szerszy test ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Xiaomi Amazfit GTR 42mm z GearBest

134.99$
W koszyku
Dostawa Priority Line bez ryzyka VAT

Xiaomi Amazfit GTR 47mm z GearBest

144.99$
W koszyku
Dostawa Priority Line bez ryzyka VAT

Xiaomi Amazfit GTR 47mm z Banggood

139.99$
Kod BGEUGTR lub BGBinKupon391
Dostawa Priority Line bez ryzyka VAT

#gearbest #banggood #xiaomi #amazfit #amazfitgtr #chinskiecuda #itemyzchin #sebeksspoleca #smartwatch



Pobierz sebekss - Xiaomi Amazfit GTR 42mm - Unboxing i pierwsze wrażenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tu wersj...
źródło: comment_vo9jVKSyaY2MuWRIzgafCScx0cm5gTcO.jpg
  • 39
@Kutazzz zgadza się. Ale zegarek nie leży przed Tobą jak telefon (w którym Always on display ma sens). Jak zerkasz na zegarek zawsze wykrecasz nadgarstek, a wtedy ekran aktywuję się. Działa to znakomicie. Mi wystarcza. Ale rozumiem, że dla Ciebie AOD jest najważniejsza