Wpis z mikrobloga

Trzy tygodnie temu przyszedł do mnie Rasasi Fattan z datą produkcji 2017-11, więc zacząłem się poważanie zastanawiać czy pogłoski o zaprzestaniu produkcji La Yuqawam nie są prawdziwe. Jak wszyscy wiedzą oba zapachy były ostatnio bardzo słabo dostępne. Wysoka cena La Yuqawam w notino zdawała się potwierdzać tezę, że pościągali jeszcze dostępne na rynku resztki.

Tak więc gdy cena spadła o ~100PLN postanowiłem zastawić w zaprzyjaźnionym lombardzie ostatnie wiadro z gruzem i nabyć długo poszukiwanego Świętego Grala. Wczoraj flakon do mnie przyszedł, ale zaskoczył mnie fakt, że był z data produkcji 2019-07. Jeśli więc były wcześniej jakieś przestoje z produkcją, tak La Yuqawam jest na nowo rozlewany. Gdybym wiedział wcześniej o tym fakcie wstrzymałbym się z zakupem - a nuż udałoby się więcej przycebulić...

Moja rekomendacja:


Do widzenia.

#perfumy
  • 30
@syzygia: Znałeś LY wcześniej? Jest jakaś różnica w najnowszym batchu? Dla mnie zapach mega, podoba mi się bardziej niż TF TL bo jest słodszy, mocniejszy, mega trwały i świetnie się zmienia.
@Pffl @kakkerlak @malani @switspl @Qtavon @edenmar @Arizona12 @Paayor @weah

Sorry za zwłokę; w weekend prawie nie spałem, bo mi się trafił w niedzielę wyjazd na Batyżowiecki Szczyt.

A więc w sobotę zrobiłem z rana test porównawczy nowego LY z próbką kupioną w marcu w notino. Parametry miały podobne - zapach czułem do 4-5h. Miałem lekkie wrażenie jakby w starszej wersji ciul lepiej było czuć maliny, ale mogę się mylić. Niestety sam byłem
@syzygia: ja gdy siedze sam w mieszkaniu i nie mam kogo zapytac o perfumy to mam wrazenie ze zapachy ze mnie ulatuja momentalnie ale wiem ze moj nos się przyzwyczaja bo gdy nosze ten sam zapach na zewnwtrz to potrafi trzymac sie znacznie dluzej, moze i u Ciebie tak jest?
@Qtavon: Możliwe, ale za drugim razem sprawdzałem też na mieście i był ten sam efekt. Nawet w międzyczasie wąchałem mielona kawę, by nos dostał resetu. Zrobię jeszcze jeden test z dodatkową osobą, ale to dopiero za jakiś czas, bo głupio mi się pytać ludzi w pracy.