Wpis z mikrobloga

Mireczki spod tagu #fpl !

Szukam jasnowidza, który zestawi mi linie obrony City na następne mecze XDDDD. Liczę na pomoc w komentarzach, a w ankiecie proszę o kliknięcie nazwiska, które według was jest teraz najbardziej pewne.

Kto ma pewny skład

  • Walker 18.2% (8)
  • Cancelo 2.3% (1)
  • Stones 20.5% (9)
  • Otamendi 15.9% (7)
  • Zinchenko 40.9% (18)
  • Fernardinho 2.3% (1)
  • Mendy 0% (0)

Oddanych głosów: 44

  • 20
@CydrNorweski: Stones z Otamendim powinni tworzyc dwojke srodkowych obroncow, jako ze zaczyna sie Liga Mistrzow i Puchar Myszki Miki to stawiam, ze tam beda grali Cancelo i Mendy. Gdzies od pazdziernika pozycja Zinchenko moze byc zagrozona o ile Mendy bedzie w pelni sprawny. Dwojka z tylu raczej nie bedzie do ruszenia chyba ze Pepa poniesie i bedzie probowal wcisnac Walkera jako srodkowego obronce albo Dinho ale to raczej bedzie probowane w
@piotrek07: Pep nie wprowadza szybko swoich transferow. Jedynie Rodri wszedl od razu do skladu nie liczac graczy w pierwszym sezonie. Bernardo mial dlugi czas aklimatyzacji, Laporte kupilismy w styczniu i przez pol sezonu nie gral praktycznie wcale po czym byl nie do ruszenia. Cancelo powinien od nowego roku byc podstawowym graczem o ile pokaze dobra forme.
@CydrNorweski: Mam nadzieje, ze to sarkazm bo teraz to pora #!$%@? z obroncow City ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak serio to mam nadzieje, ze wejdzie Eric Garcia i pokaze sie z dobrej strony. W Pucharze Ligi gral w zeszlym sezonie zajebiscie.
@CydrNorweski: Wystarczy, ze bedzie cierpliwy i dostanie szanse pod koniec tego sezonu i pierwszy sklad od nastepnego. Jezeli nie to sam bede za tym zeby odszedl bo go bedzie zwyczajnie szkoda.