•  

Dla jasności, może ktoś żle interpretuje moje wpisy o wsi. W miastach też są przegrywy, i w tych gminnych powiatowych i wojewódzkich, tutaj nie ma reguły - bo są. O wsi często pisze w aspekcie przegrywania - bo na niej żyje i wiem jak wiele wiele odbiera szczęścia, jak wyssysa energie życiową i ambicje. Dziękuje
    #przegryw

•  

@Mescuda: ja rozumiem aż za dobrze. Wiocha ssie energię życiową

+: Mescuda
    •  
      Rebmobanu

+4

@Mescuda: Przyznam, że wpisy które publikujesz na temat wsi otworzyły mi oczy na wiele spraw, o których dotychczas nie myślałem. Wiele osób patrzy na wieś przez pryzmat sielanki, jeszcze niegdyś sądziłem że w takiej rustykalnej lokacji byłoby mi dane uwolnić się od normictwa, zaznać spokój. Jednak teraz jestem zdania, że mieszkanie i przegrywanie w dużym mieście to w porównaniu do przegrywania na wsi wygryw, pod względem perspektyw. Nawet patrząc z poziomu takich kwestii przyziemnych, aczkolwiek dających przyjemność, takich jak dostęp do produktów żywieniowych dających chwilowe ukojenie jak Monsterki czy Lay`sy tutaj w dużym mieście jest totalna swoboda. Opuszczasz piwnice, na mieście są sklepy, markety z żarciem importowanym z całego świata i bierzesz na co masz ochotę, a co jest na wsi? No właśnie, nic. Na pewno to wszystko temat na dłuższy wpis.

•  

@Rebmobanu: nic dodać nic ująć, świetnie to napisałeś
      no i fakt, można o tym jeszcze dużo powiedzieć

+: Rebmobanu
    •  

@Mescuda: jak jesteś przegrywem to przegrasz wszędzie i w mieście i na wsi, sam się o tym przekonałem, gdybym mógł to wróciłbym na wieś, nie wyobrażam sobie żyć w betonowej dżungli do końca życia

+: Mescuda
    •  
      rivaldo77

+4

@Rebmobanu: dodał bym jeszcze ze na wsi kazdy wie o twoi spierdoleniu , a w mieście mozesz byc anonimowy nikt nie komentuje chocby takich przyziemnych spraw gdzie poszedles co robiles itp To co pisze @Mescuda to tylko wieszcholek gory lodowej alkoholizm ,brak ambicji , czarnowidztwo ,ignornacja,brak tolernacji ,kolektywizm, nie szanowanie zdrowia ,nie umiejetność wyluzowania sie, poczucie nizszosci, bezrobocie,brak mozliwosci rozrywki/rozwoju to chyba najwazniejsze jakie wymieniłem

+: Rebmobanu, Mescuda +2 innych
    •  

@rivaldo77 o dopełniłeś to o czym staram się mówić, właśnie wymieniłeś te rzeczy na które jeszcze zwracałem uwage z przymrużeniem oka

+: rivaldo77, Rebmobanu