Wpis z mikrobloga

Ta gra to przekleństwo.
Im dłużej w nią nie grasz tym mniej jesteś nerwowy. Tyle że ciągle myślisz o tych czołgach i kiedy siadasz przed kompem nagle się odechciewa. Nie chce Ci się robić tych drzewek, wbijać moe itd.
Odpalasz tą grę i szybko się denerwujesz nie wiadomo czemu.
I tak powtarzasz ten proces.

Wreszcie udaje Ci się oderwać i zaczynasz grać coś w innego (np.ja bf4,tf2,scpsl,hoi4,r6)
Te gry ciebie relaksują (nawet jeśli się zdenerwujesz to jest prawie nic co przy wocie),pożerają czas ale ten cholerny wot dalej ciągnie.Zaczynasz odpalać grę i korci ciebie by wcisnąć ten czerwony guzik.
Wreszcie go wciskasz i Ah shit, here we go again.

Eh szkoda mi czasów bycia noobem. Człowiek cieszył się z średnich wyników czy wygranych z jednym oddanym strzałem xD
A teraz jak nie robisz tego fioleta na bitwę to źle (nawet jak nie masz xvm to czujesz że mogło być lepiej). Jeszcze twórcy gry ciebie irytują bo robią wielkie G a balans leży i kwiczy

ps. je*ać arciarzy kablem od prodiża

#wot #worldoftanks
Pobierz
źródło: comment_mc4HYjGutt1BDcsqjtzBZVHwUou1p6WL.jpg
  • 24
@Kick_Ass: nie wiem ile moje konto może być warte a nie chce mi się sprawdzać i wyliczać
+ Jakoś nie mogę tego sprzedać. Niby coś mnie powstrzymuje ale wiem że będę tego żałował jak gra zacznie zdychać
@cielak44 konto warte tyle ile ktoś za nie zapłaci. Kiedyś WoT to było dla mnie życie, klanówki, planowanie, zbijanie gwiazdek. Z każdą porażką umierał kawałek mnie , otrząsnąłem się w momencie gdy moje WN przekroczyło 75% i gra zaczęła mnie masakrycznie karać, puste strzały, drużyny z 5% szansą na wygranie, po prostu było to za dużo. Ten ich system nie ma nic wspólnego z RNG , optymalizacja była słaba, balans czołgów był
@cielak44: Ja zacząłem odpuszczać kilka lat temu tak gdzieś jak się misje osobiste zaczęły, a chwile potem całkowicie #!$%@?łem, bo wcześniej wracałem z roboty 4-8 piw i grałem(solo albo plutony ), ale konto dalej mam i sobie zachowam bo to jednak kawał mojego życia i w sumie takie ładne jest, fioletowe z prawie 27k bitew( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cielak44: męcze VK na 5 tym poziomie, ile tam trzeba czasu na szrocie stracić, najpierw 4ty poziom to slaby pancerz i strzela popkornem, a grać trzeba, teraz zanim zdobęde sensowne działo to i bedzie sie choc troche dalo grać to i tak cał czas mam pancerz z tektury 50 i kazdy przebija. A nowe drzewko robic to masakra xd
@cielak44: Polecam #wotblitz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gra idzie do przodu, crossplay, społeczność nie jest tak rakowa (tylko w bitwach jak zrobisz coś nie po myśli typa z wr na poziomie 40% to szczeka ale tak to ok), zaraz wchodzi ciekawe drzewko, da się grać bez płacenia złotówki (zdobyłem z 20 premek w ciągu 2,5 roku), premium możesz kupować ale nie musisz bo zdobywasz tokeny z premium
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@johnkashtan: mnie wot blitz równie zniechęcił co każda inna multiplayer, zachęcanie do codziennego logowania, farmienie codzienne żeby zrobić wszystkie lootboxy, słabe rozwiązanie czatu tekstowego co uniemożliwia stworzenia jakiejkolwiek taktyki. Przepraszam, taktyka jest... Opiera się na: idziemy w lewo lub idziemy w prawo.
@cielak44: ja przez wot zniszczylem 2 monitory , 2 laptopy, 3 klawiatury, z 10 myszek, drzwi od pokoju i kontakt od światła. Bylem dobry ponad 2300 WN8. Od 2 lat nie gram i nie wiem co sie tam dzieje. Szkoda nerwow ☺ a gralem od samego poczatku, bodajze 2010 rok. Jak jeszcze tylko 3 drzewka do wyboru byly.

A no i jeszcze 2 krzesła poszły w p.zdu