Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (12)

 • avatar

  Siemka, będzie nieco sentymentalnie, ale postaram się krótko - 15.11.2015 otworzyliśmy z żoną (wtedy dziewczyną) sklep. Pojutrze #soxinthebox ma czwarte urodziny, wydarzyło się dużo, a Wy byliście dla nas bardzo ważnym elementem. Pojawiły się tutaj słowa miłe i motywujące, czasami też krytyczne, ale wnioski zostały wyciągnięte. Poznałem wykopowych organizatorów wykopparty, na imprezach nasze skarpetki gościły kilkukrotnie, znalazłem tutaj bardzo miłego fotografa, który zrobił nam super zdjęcia, a teraz dostaje pm z pytaniami o promocję, bo mamy pośród Was wielu stałych klientów. Przede wszystkim jednak mamy tu na mirko ludzi, którzy są i dzisiaj nie wiem, czy nasza marka istniałaby bez Was. Dziękujemy.

  A co do tych promocji, oczywiście robimy urodzinowe #rozdajo! Pośród plusujących ten wpis wylosujemy przy pomocy #mirkolos użytkownika, który zrobi u nas zakupy za 100PLN i za nie nie zapłaci ( ͡° ͜ʖ ͡°) Losowanie odbędzie się jutro koło 22.00, zielonki młodsze niż ten post nie biorą udziału!

  Dodatkowo na hasło „tylkomirko” otrzymacie 15% zniżki na soxinthebox.pl Promocja potrwa do końca tego tygodnia, tj. do 23:59 dnia 17.11.2019.

  Dziękujemy i pozdrawiamy,
  Kolorowe skarpetki w pudełkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #soxinthebox #prezent #modameska #modadamska #noszekolorowe #socksinthebox #skarpetkiboners
  pokaż całość

  odpowiedzi (87)

 • avatar

  Vouchery do Cinema City

  Tak jak już mówiłem w ostatnim rozdajo po przekroczeniu 500 plusów(co wbiliście naprawdę szybko) wleci kolejne rozdajo. Tym razem mam dla was voucherek do kina Cinema City.

  Kod uprawnia do odebrania 1-osobowego biletu do kina i zrealizowania go na seans filmu 2D w standardowych salach kin Cinema City we wszystkie dni tygodnia. Kod ważny jest do 31.08.2020 r. Kod nie obowiązuje w salach IMAX, VIP, 4DX oraz ScreenX dostępnych w kinach Cinema City.

  Jeżeli przebijemy próg 2000 plusików to pomyślimy nad większa ilością voucherków.

  Dodatkowo chciałbym ogłosić, ze jeżeli ktoś jest chętny to mam na sprzedaż takie kody w bardzo atrakcyjnej cenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Więcej informacji w wiadomości prywatnej.

  #rozdajo #cinemacity #kino
  pokaż całość

  odpowiedzi (7)