•  

Polska to kraj obsrany gównem.

1) Idę do kiosku Ruchu odebrać swoją paczkę bo dziś w końcu mam trochę czasu... To baba oprócz informacji że to niemożliwe bo niedziela niehandlowa i system niepracuje (tu powinna skończyć wypowiedź) to jeszcze z niezwykłą irytacją tłumaczyła mi że ona jest tu właścicielką i może robić co chce... xD

2) w pracy wszyscy ludzie czy klienci mówią tylko o tym że PiS musi wygrać bo dzieciom dają i mafie niszczo i 13ste emerytury i wgl, głębokie wioskowe Mazowsze here, każdy płot ojebany plakatami kandydatów PiSu. Ja rozumiem preferencje polityczne ale narzucanie komuś swoich poglądów bo "dają zapomogi"... Brak słów.

3) przed obiadem idę do sklepu, to kur*a co zakupy albo brak paragonu albo to że mnie na wadze oszukują, w jednym sklepiku to waga jest pod ladą tak że nic nie widać (xd)... Kurva, ja robię zakupy bo niedziela niehandlowa i po prostu muszę, bo nie mam innej możliwości, ale gardze ludźmi którzy w takich sklepach robią zakupy codziennie, niech zdychają te małe sklepiki. Lidl biedronka Dino jedyne słuszne sklepy.

4) czytam że od dziś wchodzą nowe stawki OC bo coś duda podpisał a ta kurva z ubezpieczeń mówiła mi w piątek południe że "nie możemy jeszcze ustalić składki bo zniżek nie wczytuje, zadzwoń Pan w poniedziałek jeśli do piątku wieczór się nie odezwę"

Po prostu życie, nie, to jest wegetowanie, w p0lsce, z własnej nieprzymuszonej woli świadczy o jakiejś chorobie psychicznej lub niskiej inteligencji. Pluję na siebie za każdym razem przed lustrem że boge mimo że dał mi wiele talentów to dał zerowy lvl umiejętności językowych (╯︵╰,)

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #przegryw #psychologia #oswiadczenie #depresja #ciezkierozkminy #polska #niedzielabezhandlu

Gorące dyskusje ostatnie 12h

do wszystkich przeciwników #korwin i #konfederacja. Korwin jako jedyny reprezentuje w polskiej polityce ludzi o poglądach wolnościowych. Od ponad 20 lat nikogo takiego w polskim sejmie nie było. W zasadzie wszystkie inne poglądy były reprezentowane. Mieliśmy homoseksualistę, transwetytę, komunistów, faszystów, ludzi centrum, katolików i zielonych. Nas jest 2 może 3 procent ale przez debilny (niekonstytucyjny) próg wyborczy naszego reprezentanta nie było. On nic nie zmieni bo 5 czy 13 głosów nic nie daje. Daje nam jednak złudne poczucie, że ten sejm czy cała polityka ma jakikolwiek sens. Wy wybieracie swoich a my swoich. #wybory pokaż całość

odpowiedzi (64)

• odpowiedzi (7)

Bardziej od wygranej PiS, przeraża mnie, że komuchy młode razem ze starymi zdobyły ponad 10%. Ile milionów musi zginąć, żeby ludzie zrozumieli, że komunizm nie działa?

#wybory

odpowiedzi (62)