Wpis z mikrobloga

Okej. Minęła godzina 20:30. Najprawdopodobniej @typbezoszczednosci95 nie pokaże już dowodów, które obiecał. W ten sposób ostatecznie poddał się w tym całym konflikcie z @Mescuda.

Co myślę o tbo95? Do pewnego momentu dość zabawny koleś. Przyczynił się do akcji #dziewczynybeztabu, miał - tak jak powiedziałem wcześniej - wiele ciekawych chwil. JEDNAKŻE kiedy zaczęły kończyć mu się pomysły, zaczął być powtarzalny, nudny. Coraz więcej osób oskarżało go o trollowanie. Ten w odpowiedzi wymyślał jeszcze bardziej absurdalne pomysły. Przekraczał granice za każdym kolejnym wpisem. Moim zdaniem ewidentnie wyśmiewając problemy z jakimi borykają się tutaj ludzie. TO JEST NAJGORSZE. Oto głównie się rozchodzi.

Doszła do mnie również pewna myśl. Pamiętacie pewnie wpis tajemniczego gościa, który podawał się jako kolega Pawła (naszego tbo95). Jego post opisywał nam dokładnie projekt, jaki wymyślili. W jednym z punktów napisał, że „Stefana” czekają poprawki we wrześniu i planuje zrobić przerwę na wykopie. Zważając na to, iż nie usuwa on na ten moment konta, może się okazać, że jeszcze tu wróci po egzaminach.

Zostawiam tu pewien obrazek z okazji „zwycięstwa” Mescudy.
#przegryw #afera
Pobierz Przychlast - Okej. Minęła godzina 20:30. Najprawdopodobniej @typbezoszczednosci95 nie...
źródło: comment_KNQfFXawc9HilfBGYJb8auTdi2ktiO8M.jpg
  • 15
A Januszpolbezoszczedniści69 po jednym zdaniu ma się wrażenie jakby to pisał 60 letni Janusz, bardzo dobrze wszedł w role, piękną jest zarzutką, zostanie z nami w pamięci na zawsze


@Umeraczyk: czy to te słynne

pięknym jest brzydkie a brzydkim piękne

?