Wpis z mikrobloga

@heater: 3 problemy.

Słabo sprawdza się w ekstremalnym hamowaniu

Odpowietrzanie może doprowadzić do załamania nerwowego

Nie potrzebujesz tego :)


@Jofiel:
no tutaj można mieć odczucia ze moto hamuje wolno albo w ogóle nie hamuje, ale nie zaliczamy gleby(tak wiem zaraz napiszesz ze jesteś uber moto drajver i nigdy do tego nie doprowadzisz ale ja mam to gdzieś)
wymiana płynu wygląda tak samo jak w moto bez abs
potrzebujesz nie potrzebujesz...
@xspeditor: Wszystkie abs na torze mają problem gdy tylne koło odrywa się od nawierzchni a przednie nadal się jeszcze nie traci przyczepności i odpuszczają a ty lecisz dalej niż chciałeś. Znacznie dalej. Gorzej gdy przytrafi się tak na drodze publicznej.

@#!$%@?: Tak jestem. Wymień przewody, zaciski albo pompę bez odpowietrzania mistrzu. ABS ma plusy ale ma też minusy.
Jest łatwiej wyhamować niedoświadczonemu kierowcy, doświadczonemu nie zrobi różnicy i dystans będzie ten
@Jofiel: Z całym szacunkiem do Twojej osoby, ale gadasz straszne herezje. Ja rozumiem, że może i jesteś bezbłędnym, genialnym kierowcą, którego ogranicza już tylko technologia...ale

Słabo sprawdza się w ekstremalnym hamowaniu


Co rozumiesz przez ekstremalne hamowanie? Przez naciśnięcie klamki w opór? Może i jesteś nadmotocyklistą, który analizuje co dzieje się z motocyklem szybciej niż komputer. Ja nie jestem, śmiało śmiem twierdzić, że nikt tutaj nie jest. Mówienie, że system sprawdza się
@Glenroy: moto gp i sbk nie używają abs
Wzbudzanie w kimś poczucia, że będzie ciotą bo używa abs też jest słabym argumentem. Jeżeli się tak czujesz to co najmniej dziwne.
ABS ma plusy - jest łatwiej i bezpieczniej ale ma tez techniczne „minusy” i po prostu trzeba o tym mówić a nie rozpędzacie się z krucjatami i ciotami.
Z jednej strony jesteście motocyklami co to lwg i tacy super a mała
moto gp i sbk nie używają abs


@Jofiel: Jeszcze, bo z tego co się orientuję, to bodajże od następnego sezonu planują wprowadzić ABS do MotoGP

Wzbudzanie w kimś poczucia, że będzie ciotą bo używa abs też jest słabym argumentem. Jeżeli się tak czujesz to co najmniej dziwne.

ABS ma plusy - jest łatwiej i bezpieczniej ale ma tez techniczne „minusy” i po prostu trzeba o tym mówić a nie rozpędzacie się