Wpis z mikrobloga

aż mi się przypomniało, pani od maty nowa, młodziutka taka pyta nasza klase (tech inf) czemu inf a ci odpowiadaja w 80%, że lubią grać w gry xD #programista15k jak nic #informatyka na poziomie z PASJI I BO PINIONDZ FAJNY, ALE, ŻE DLA WYKSZTAŁCONYCH INŻYNIERUF czy tam devów którzy coś sobą reprezentują to chyba nie wiedzą x D
  • 14
@Atreyu: wiem, ja wiem, powiedziałem, że będę programistą w technologii html i powiedziala, ze musze matematyke dobrze umieć bo ot sie na matematyce opiera wiec widzisz, matematyk - inżynier bede, innowacje sa w tym technikum, esport, i w ogole csa musze zainstalować bo duza kasa
@KTMZ: jeżeli naprawdę chcesz mieć inż. przed nazwiskiem, to będziesz musiał umieć nie dobrze, a zajebiście, bo inaczej odsieją cię na pierwszym roku studiów. Rozszerzona matematyka z TI to pikuś wobec poziomu tej na studiach
@Atreyu: raczej nie chce, interesuje mnie jedynie webdev a informatyka tak, zeby sie doedukowac, kto wie, moze kiedys jakis lepszy serwis nie #!$%@?ący syfu, fajnie by się pracowało, programisty 10k ze mnie nie będzie ale fajnie byłoby porobić strony internetowe bo zwyczajnie mi się to podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) Studia to bardziej by mi pasowało coś wojskowego ale to meh
@LaserRock46AND2: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD jak oni w 2 klasie technikum nie rozumieja funkcji kwadratowej no ale wiesz, mowia, ilu to 50 tysiecy programistow potrzeba i ciągle się to zwiększa no i wiadomo, będą w cmd robic te gry
będę programistą w technologii html i powiedziala, ze musze matematyke dobrze umieć bo ot sie na matematyce opiera wiec widzisz, matematyk - inżynier bede, innowacje sa w tym technikum, esport, i w ogole csa musze zainstalować bo duza kasa


@KTMZ: ( _)