Wpis z mikrobloga

@Suplement_Diety Jeśli chcesz tanio i żeby dobrze działało to nie kupuj tych suszy po 40 zł za gieta. Lepiej kup tzw. herbatkę z konopi przemysłowej np. Don Kon i oddziel nasiona. Jedyna wada to, że dość drapie przy paleniu, ale przy waporyzacji nie powinno być problemu. Można też zrobić inne przetwory...
@Suplement_Diety Dokładnie. Teoretycznie jest tam dość mało CBD jeśli chodzi o procent od całkowitej wagi, ale biorąc pod uwagę, że ok. 1/4 stanowią nasiona to wychodzi ok. 7% CBD i 1% THC i tak też działa. Ja używam Don Kona i odczuwam wyraźnie jedno małe bongo. Są też dużo tańsze susze tego typu, można nawet kupić bezpośrednio od rolnika za grosze, ale innych nie próbowałem. Susz mielę w młynku do zioła, a
@Suplement_Diety
Według prawa nie może być więcej niż 0.2% THC w suszu, jednak z moich obserwacji wynika, że jest to procent od całkowitej wagi wraz z nasionami. Po odsianiu nasion waga spada ponad czterokrotnie. Więc według mnie poziom kannabinoidów również wzrasta o tyle samo.
@Suplement_Diety Myślę, że mogliby się przyczepić, chociaż ostatecznie nie powinno być problemu z wybronieniem się. W końcu kupiłeś legalny produkt. Co ciekawy za każdy susz CBD można mieć nieprzyjemności, bo testy wykazują, że zawiera THC i były już takie przypadki, że brali do badań.
@Dutch-Therapy
Do takich wniosków doszedłem ze względu na wyraźnie odczuwalne działanie, mimo znikomej ilości THC i CBD podanej na opakowaniu.
Ale na pewno znasz się na tym lepiej, skoro zajmujesz się sprzedażą suszu i masz do czynienia z takimi badaniami.