•  

  911 - 1 = 910

  Tytuł: Factfulness. Dlaczego świat jest lepszy, niż myślimy, czyli jak stereotypy zastąpić realną wiedzą
  Autor: Hans Rosling
  Gatunek: socjologia
  ★★★★★★★★★☆

  368 stron, pdf

  Bardzo fajna książka napisana między innymi przez Szweda. Cała masa badań, które wskazują dlaczego ludzie kierują się stereotypami i dlaczego odświeżenie wiedzy powinno następować po 10 latach.

  #bookmeter

  źródło: books4business.pl

  Gorące dyskusje ostatnie 12h

  • avatar

   Umawianie się z moim mechanikiem na podrzucenie auta to po prostu mistrzostwo xD

   Rzadko kiedy w rzeczywistości rozmowa jest o podrzucaniu auta xD

   #heheszki #mechanikasamochodowa

   odpowiedzi (154)

  • odpowiedzi (35)

  • avatar

   Uwaga robie kolejne #rozdajo jakiego wykop jeszcze nie widział. TO WYJATKOWA PAMIĄTKA LUB BEZCENNY PREZENT! Na Przedniej stronie w centralnej części banknotu umieszczono wizerunek Jana Pawła II, wraz z pastorałem papieskim. W tle widok części globu ziemskiego – kontynenty obu Ameryk, Europy i Afryki. Po prawej stronie banknotu kolekcjonerskiego, w jego górnej części znajdują się dwa skrzyżowane klucze, które symbolizują Państwo Watykańskie i władzę Papieską. Poniżej znajdziemy wybrane, po wyborze na papieża imię – Jan Paweł II, pod którym znajduje się data pontyfikatu papieskiego – 16.X.1978 – 2.IV.2005. Banknotu nie mam, zamawiam na stronie (za pobraniem) prosto do zwycięzcy rozdajo - dlatego masz gwarancje, ze otrzymasz nowy egzemplarz.

   Na stronie odwrotnej ujrzymy scenę obrazującą moment okazania szacunku przez kardynała Karola Wojtyłę prymasowi Wyszyńskiemu, w trakcie Mszy Świętej inaugurującej pontyfikat Jana Pawła II. Po prawej został umieszczony fragment Listu do Polaków, wraz z datą odczytania, poniżej której znajduje się kontur klasztoru na Jasnej Górze.

   Specyfikacja:
   banknot pozłacany, kolekcjonerski
   (wymiary : 14,4x7,2 cm)
   certyfikat
   folder emisyjny
   pokaż całość

   odpowiedzi (33)