Wpis z mikrobloga

Fajnie to delve się farmi. Pół godzinki i już 2 exy ze skrzynek. Jak ktoś szuka dobrego zarobku z minimalnym wkładem własnym, to polecam bardzo ten sposób zarobku. Zrobić jakiegoś rangera z dużym movement speed i jazda okolice 100 depth farmić.

#pathofexile
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@PrawyKuba farmiłem w poprzedniej lidze i na build do mf-a zbierało się dość szybko, aczkolwiek najlepiej zejść najniżej jak się da, bo okolice 100 są dobre na start.
  • Odpowiedz
  • 1
@pavlovs_dog scourge arrow raider. Mega build, świetny single target dmg jak i clear speed oraz przeżywalność- dużo uniku zaklęcia i ataku. Na t15 po prostu wbiegam w moby bez problemu.
  • Odpowiedz
@smawek12: Tzn. jest to rng zawsze i raz trafisz 150 exow z 10 skrzynek, a raz 1 alch ze 1000 skrzynek. Posiadanie mocnego builda na delve to zarobek zgadzam się. Ktoś tutaj z Polski dzisiał mial aula, może nie ma go na wykopie, ale sprzedalismy go (goscia, do hiszpani, nie aula bron boze)za pare exow + amu dropna za 30 exow.
  • Odpowiedz
@smawek12: #!$%@? zabij mnie a nie lepszy pathfinder albo scion pod to? Real talk bo robilem tylko 2 razy scourge arrowa i wiem ze to przepotezny skill ale wciaz nie wiem co wybrac. Myslalem o championie na scourge/impale albo tornado/impale ale jak masz lepsze info to zamieniam sie w sluch.
  • Odpowiedz
  • 0
@Steel zgadzam się, że delve to loteria. Ale jak zainwestujesz w incubatory + wrzucisz jakieś gemy do expienia to można jeszcze lepiej zarobić. Pathfinderem gra się pod poison scourge arrow, a raiderem cold dmg scourge arrow. Obydwa są dość silne. Tornado shoot champion/deadeye także będą dobrym wyborem, ale nie wiem co powinieneś wybrać.
  • Odpowiedz
@smawek12: Nie przejmuj się tym co wybiore. Bardziej napisz czemu wziałeś raidera(tj co najwiekszego kopa daje, bo champion to chyba ogolnie wiadomo ze impale jest niesamowicie overpowered). W wielkim skrocie raider to mocny ascendancy 2 lata temu ktory nie dostal buffa gdy wszyscy inni dostali wiec teraz jest słaba dla mnie, ale moge sie mylic i chetnie nia zagram jak masz jakis ciekawy build.
  • Odpowiedz
  • 0
@Steel ale raider został teraz troszkę zbuffowany. Ja nie mam jakieś super mechaniki, żeby unikać wszystkie spelle i ataki, dlatego też wybrałem go. Dużo na uniki, buffy od frenzy charges, ounslaught wzmocnione 100%. Jakbyś chciał raidera to zastanów się też nad frost blades, bo wydaje mi się bardzo silny.
  • Odpowiedz
@smawek12: Kurde frost blades jakos mnie nie interesuje, bo posiada mniejszy clear speed niż ED, a myślę,że aby przebić mój dps musialbym wydać na to ze 100 exów. Dobra dajmy na to, że robie SA raidera, napisz mi 4 ascendancy notables, ktore mam wziąć - nie przejmuj sie kolejnoscia bo i tak zaplace komus za boosta.
  • Odpowiedz
  • 0
@Steel u raidera każde ascedancy notables jest bardzo i jak sprawdzałem ludzie wybierają różnie, ale notables z onslaught bierz na pewno. Ja do tego dorzuciłem notables z +1 frenzy i bonusami "per frenzy charge". Tych nazw nie chcę mi się przepisywać :D
  • Odpowiedz
@smawek12: Dobra. zrobie, a poza SA jakies inne gemy ktore warto mieć? Dajmy na to, że rece i glowe mogę mieć 4link, bo buty planuje kaoma. Armor kaoma tez.
  • Odpowiedz