•  

  Mirki, kolejny raz z rzędu Yanosik dostaje pierdolca na trasie w momencie wjazdu do jakiegoś miasta. To już moja trzecia sytuacja, że nagle mu odwala i próbuje ciągnąć mnie po kompletnych dziurach jakąś okrężną drogą. WTF? Wy też tak macie?

  #yanosik

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: 20190916_193952.jpg

  •  

   @otwieraczdopiwa: tak, jako nawigacja nigdy się nie sprawdzał u mnie, zawsze jakaś gównodroga. Teraz uruchamiam w tle jako antyradar i korzystam z innej nawigacji.

  •  

   @otwieraczdopiwa Raz mnie tak poprowadził przez dziury, ale okazało się że omijał wypadek za 4 km.

  •  

   @Cinoski: Być może. Niemniej, na screenie żadnego wypadku nie było w rzeczywistości. Nagle kazał skręcić z głównej w osiedle, a jak wróciłem na trasę, to tylko oglądałem zderzaki tych, co byli wcześniej hen daleko za mną. We Wrocławiu też mnie nagle z dupy wyrzucił w bok, w środek osiedla, żeby po 15 min jeżdżenia po dziurawych jednokierunkowych ciasnych uliczkach wrzucić mnie z powrotem na trasę z której zjechałem. A na przykład dzisiaj przy krótkiej przejażdżce po mieście wszystkie pięknie, ale poprawnie zapisał tylko pierwsze 4 km trasy. Cała reszta kompletnie mu się pojebała i zapis trasy jakiś kosmiczny. Najlepsze, że zakomunikował dotarcie do celu rzeczywiście przy celu trasy, ale wg podsumowania trasy nawet się nie zbliżyłem do mojej destynacji tylko jak pojebany jeździłem w kółko.

   Wołam @Yanosikpl - wiecie, czym to może być spowodowane?

  •  

   @otwieraczdopiwa: olej navi yanosika, on bardzo dobrze ostrzega w tle i bez wyznaczonej trasy.

  •  

   @otwieraczdopiwa: Korzystaj z Google Maps to nie będzie takich problemów. Mi cały czas yanosik gubił zasięg lub nie mógł wyznaczyć trasy, przerzuciłem się na Google maps i wszystko śmiga bezproblemowo.