Wpis z mikrobloga

ULANE BINGO 127! Stara plansza żegna się w bardzo dobrym stylu! W ostatniej grze rozegranej właśnie na niej zostało trafionych 16 HASEŁ i padło POTRÓJNE BINGO! Wyniki:
Już tradycyjnie, za komenty i oceny- DYSTANS

COMBO! #kieleckiulaniec i KASANDRA zhakowali TAJSKĄ KNAJPĘ. Wzięli własne sztućce!

szafa vs JĘZYK POLSKI: DZISIEJ ; SPYLANKO ; TUTEJ; za mało PIKENTNA

COMBO! Oczywiście, JANUSZ PRZY KORYCIE, zaopatrzony we własne narzędzia, zaczyna grzebać w żarciu jakby tam szukał trutki na szczury. CIEKAWOSTKA, zamiast trutki znalazł "takie małe winogronka"

0:44 "... fotografujeeesz?", zapewne miało być "Co fotografujesz" ale #ussponton tradycyjnie najpierw zaczął piermandolić a później WŁĄCZYŁ KAMERKĘ

COMBO! 0:55 to chyba jakiś starożytny rytuał z Copper Mountain. Po napchaniu bebzuna obowiązkowo #!$%@? PO GALERII na zakupy. W sklepie następuje pokaz MACANIA końcówek (tak, wiem jak to brzmi XD) śrubokrętów

1:29 przenosimy się do PRUSAKA gdzie Kasandra mówi B A R D Z O. Świetna kurnia rozmowa, wiem tylko tyle że gadali o jakimś filmie. O jakim? A #!$%@? was to obchodzi, najważniejszy jest temat tajskiego żarcia!! Jakie są wnioski po ich rozmowie? Takie, jak po ocenie makaronów w centrum Kielc. Najpierw zajekurniabiste, w ramach zachęty żeby knajpa coś mu odpaliła. Knajpa na to nie poszła. Następnie zajekurniabiste, ale z drobną uwagą, żeby dostać coś za darmo. Następna będzie #!$%@? że eee jednak nie tak smacznie, i tych sztućców nie ogarnęli, a tak w ogóle to można i lepiej i taniej. Zobaczycie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3:13 no KURNA też było dobre, ale 37 złotych...

3:26 MIEDZIANY MACGYVER okiem oraz racicą prawdziwego eksperta ocenia mobilną stację krótkofalarską

4:06 JA PIERMANDOLE dziura w dachu w aucie, które potrzebuje anteny do łączności UKF, no niesamowite!

4:10 oho, ZNAJOMI pontona mają imprezę urodzinową. Ciekaw jestem ilu ludzi ulaniec #!$%@? swoimi gadkami

6:28 trochę dla beki, ale zaznaczam: KOMODA RADZI dziecku jak nagrywać wysrywy sony action camem. Prawdę powiedziawszy, jak dzieciak wziął tą kamerę, to w ogóle nie odczułem różnicy w spadku jakości XD

10:08 pojawia się i CYTRYNA. BTW: nie #!$%@? grubasie "nie karmić misia" tylko przestań karmić swojego psa wszystkim co ci spadnie ze stołu, bo trochę po nim zaczyna być widać.
#mocnyvlog
Pobierz PatoPaczacz - ULANE BINGO 127! Stara plansza żegna się w bardzo dobrym stylu! W ostat...
źródło: comment_xvnoSs7eAHalHlqdn5KAf2c16swyEsP9.jpg
  • 2