Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Ja #!$%@?, Mirki trzymajcie mnie.

Nie było mnie w domu przez weekend. Zostawiłem auto pod domem, osiedle zamknięte.

Wsiadam dziś około 16 do auta a tu taka niespodzianka xD

Na tym samym pasie parkingowym pod blokiem stoi 9 innych aut, dwa tego samego koloru, którego trochę zostało na moim.

Iść i z buta zapytać czy przypadkiem mój #!$%@?ęty sąsiad, który wciska się na lusterko w miejsca parkingowe swoim #!$%@? Lexusem nie ma porysowanego auta?

Ale mnie #!$%@? strzelił powiem Wam. Niby auto z pracy ale w pełni użytkuje, nikt nic nie mówi a ja szanuje jak swoje. No i oczywiście jakaś menda musiała przerysować....

#samochody #gdansk #zalesie #gorzkiezale ##!$%@?
źródło: comment_Vxg04jQ3dCbrzUQxsSJPW9a8I0uYRNk4.jpg
  • 14
@mechaos: a nie ma na którymś śladu Twojego lakieru? Jak jest, to rób zdjęcia, zostaw kartkę że albo wyskakuje z kasy, albo #!$%@?. No chyba że z miejsca #!$%@?, bo to też opcja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mechaos: jakieś dwa tygodnie temu spotkało mnie to samo w #gdansk tylko szkoda jest tak dwukrotnie większa bo wgniecione i zdarte do blachy. Też nikt kartki nie zostawił. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@wshk: Spoko, jak wiara się tłukła 30km/h ja leciałem sobie 60-70 w śnieżycy i nie czułem przez ani moment strachu lub niepewności manewrów, które wykonywałem, może być i made in vietnam, najlepsze zimówki jakie miałem :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wshk: Spoko, jak wiara się tłukła 30km/h ja leciałem sobie 60-70 w śnieżycy i nie czułem przez ani moment strachu lub niepewności manewrów, które wykonywałem, może być i made in vietnam, najlepsze zimówki jakie miałem :)

@Trusky92:

Potwierdzam :D