Wpis z mikrobloga

@MilionoweMultikonto:


- większość kobiet nie potrafi logicznie wnioskować, więc diagnoza będzie nieprecyzyjna

- brak umiejętności myślenia analitycznego powoduje, że czas potrzebny na poprawną diagnozę znacząco się wydłuża - w moim przypadku za gówniaka byłem trzy lata ciągany po kobietach-psychologach ze względu na "problemy w relacjach z rówieśnikami". Nie potrafiły zdiagnozować dosłownie niczego mimo, że objawy były jednoznaczne. Dopiero wybranie się do psychologa-mężczyzny, już w wieku dorosłym, doprowadziło mnie do poprawnej diagnozy
@MUDAMUDAMUDA: Od diagnozowania jest psychiatra, od terapii psychoterapeuta a psycholog to po prostu ktoś kto skończył psychologię. Można do takiego iść jeśli chce się jaką poradę, ale nic więcej. Płeć tutaj nie ma nic do znaczenia. Po prostu wybraliście złego specjalistę.
@eeeeeee997 jeśli czujesz że możesz mieć dobry kontakt z panią psycholog to czemu nie spróbować? Jeśli uważasz że potrzebujesz pomocy to próbuj. Jeśli chcesz z kimś pogadać albo opisać problemy to pisz na PW. Sam od dziecka zmagam się ze schizofrenią i mam trochę rozeznania w radzenie sobie z tą gorsza strona świata